Neden 'Beni çıkart' dedi?

Galatasaray'ın Mersin İdman Yurdu'na mağlup olduğu karşılaşmada yaşanan bir detay gündeme bomba gibi düştü.
Neden 'Beni çıkart' dedi?
Galatasaray'ın Mersin İdman Yurdu'na mağlup olduğu karşılaşmada yaşanan bir detay gündeme bomba gibi düştü.

Sarı kırmızılı takımın oyunun son bölümüne 2-0 geride girdiği anlarda kazanılan bir serbest vuruşta topun başına gelen Wesley Sneijder ile Selçuk İnan'ın arasında bir sorun olduğu kameralara yansıdı. 85. dakikada yaşanan pozisyonda atışı kullanmak için topun başına gelen Selçuk İnan, Sneijder'e atışı kendisinin kullanacağını işaret ettikten sonra Hollandalı yıldız kenara değiştirilmek istediğini işaret etti.

Bu gelişmenin ardından Sneijder, önce orta saha çizgisine doğru yürüdü ve daha sonra kenara doğru gelerek değiştirilmeyi bekledi. 1 dakika sonra Sneijder yerini Bilal'e bıraktı.

DENİZLİ'NİN SÖZLERİ

Karşılaşmanın ardından konuyla ilgili açıklama yapan Mustafa Denizli de Sneijder ile her maçta dizinden yaşadığı sorunla ilgili diyalogları olduğunu belirterek, "Bir anlaşmazlık yok. Sneijder büyük fedakarlık yaparak oynuyor. Dizinde ciddi bir sorun var. Bunu aşmak için çalışıyor. Sneijder'in her maçta böyle sorunu oluyor. Son 15-20 dakikalarda onunla sürekli konuşuyoru 'değiştireyim mi' diye konuşuyoruz. Bugün de onu hissetmiş olabilir. Bunun dışında bir şey olamaz."