Fransa Ligue 1'den 3.7 oranlık banko kupon

100 Monaco-Bordeaux
Fransa Ligue 1'den 3.7 oranlık banko kupon
100 Monaco-Bordeaux

Milli aradan önce PSG'yi deplasmanda yenerek bu sezonki ikinci yenilgisini tattıran Monaco'da moraller yerinde. Bordeaux ise son maçında 1 puanla sahadan ayrıldı. 2. sıra için avantajı bulunan Monaco, Bordeaux'ya puan vermez. 1 banko, alternatif de 2-3 gol şeklinde değerlendirilebilir.

118 PSG-Nice

Bu sezon kendi sahasında ilk kez Monaco'ya kaybeden PSG'de şampiyonluk rehaveti baş gösterdi. Nice de Şampiyonlar Ligi bileti için mücadele ediyor. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da PSG sürpriz bir kayıp yaşayabilir. Uzak durmanızı tavsiye ediyorum ancak maçı değerlendirmek isteyenler, sürpriz olarak 02 çifte şans yazabilir.

124 Ajaccio-Saint Etienne

Milli maçlar öncesinin kazananı Saint Etienne, kaybeni Ajaccio'ya konuk oluyor. Konuk ekip Avrupa hedefinden halen sapmadı. Ajaccio için tehlike çanları halen çalıyor. Bu maç berabere biter.

125 Guingamp-Montpellier

Guingamp, son maçında Reims'i deplasmanda yenerek kritik bir galibiyet aldı. Montpellier ise Saint Etienne deplasmanında dağıldı. Ev sahibi ekip 2 haftadır kazanıyor. Formlarını sürdürüp rahatlamak isteyeceklerdir. İdeal kuponlarda 1 denenebilir. Alt ise banko kuponlar için tercih edilir.

126 Rennes-Reims

Son haftanın flaş takımı Rennes, Marsilya'yı deplasmanda bozguna uğratıp büyük sükse yaptı. Reims de Guingamp'a kaybetti. Ev sahibi ekip 4 maçtır kaybetmediği için bu hafta da avantaj sahibi. 1 tercihi ideal.

127 Toulouse-Caen

Toulouse için umutlar tükenmek üzere. Caen da Avrupa hedefinde. Açık oynanacağını düşündüğüm mücadele üst biter. İdeal kuponlarda tercih edilebilir.

128 Troyes-Angers

Küme düşen Troyes, Angers'i konuk edecek. Son hafta sahasında şov yapan Angers, Troyes deplasmanından da kazanarak dönecektir. Haftanın bankolarından biri olarak 2 tercihi değerlendirilebilir.

136 Nantes-Lille

Avrupa hedefi henüz bitmemiş iki takım da son kozlarını oynayacak. Nantes evinde avantajlı gibi görünse de Lille dişli bir takım. Alt tercihi bu maç için en uygun seçenek.

147 Bastia-Marsilya

Kaosların takımı Marsilya, Son Rennes mağlubiyetinden sonra iyice dağıldı. Bastia ise sezonu hedefsiz tamamlayacak gibi. Bu maç için tercihte bulunmak biraz zor. Uzak durmakta fayda var.

153 Lorient-Lyon

Son hafta Angers deplasmanında dağılan Lorient, Şampiyonlar Ligi hedefindeki Lyon'u konuk ediyor. Lorient tehlikeli bölgeden uzak olsa da her an çanlar onlar için çalabilir. Lyon da kaybetmek istemeyecektir. 2-3 gol ideal kuponlarda denenebilir.

BANKO KUPON

100 Monaco-Bordeax (MS 1, oran: 1.55)

136 Nantes-Lille (Alt, oran: 1.30)

128 Troyes-Angers (MS 2, oran: 1.85)

TOPLAM ORAN: 3.7

İDEAL KUPON

153 Lorient-Lyon (2-3 gol, oran: 1.80)

127 Toulouse-Caen (Üst, oran: 1.70)

126 Rennes-Reims (MS 1, oran: 1.70)

125 Guingamp-Montpellier (MS 1, oran: 2.20)

TOPLAM ORAN: 11.4