Fikret Orman'a kötü haber

Malaga Sportif Direktörü Francesc Arnau, Beşiktaş'tan kiraladıkları Denys Boyko ile ilgili açıklamalarda bulundu. İki taraf da memnun olursa, sezon sonunda Boyko kalıyor.
Fikret Orman'a kötü haber
Malaga Sportif Direktörü Francesc Arnau, Beşiktaş'tan kiraladıkları Denys Boyko ile ilgili açıklamalarda bulundu. İki taraf da memnun olursa, sezon sonunda Boyko kalıyor.Ukraynalı kalecinin sözleşmesinde oynama zorunluluğu bulunmadığını belirten yönetici, "Sözleşmesinde bir satın alma opsiyonu var. İki taraf da memnun olursa, sezon sonunda 4 yıllık sözleşme üzerinde de anlaştık. 6 milyon Euro satın alma opsiyonu var. En az 15 maç oynaması gerektiği gibi bir şart yok" ifadelerini kullandı.

Boyko transferinin istedikleri bir takviye olduğunu belirten Arnau, "Hocamız bir kaleci ve bir forvet istediğini söyledi. Boyko transferi ile kalede rekabet arttı, 2 genç kalecimiz ile birlikte 4 kalecimiz var" diye konuştu. Beşiktaş'ın 435 bin Euro kiralama bedeliyle gönderdiği Boyko için Fikret Orman, "Geri dönmesi için gönderdik" sözlerini kullanmıştı.

Habertürk