Fenerbahçe, kaleci transferinde kritik virajda!

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe'de çalışmalar hız kesmiyor. Mehmet Ekici, Mathiue Valbuena ve Nabil Dirar transferlerini resmen açıklayan sarı lacivertliler Hasan Ali Kaldırım ile de sözleşme yeniledi.
Fenerbahçe, kaleci transferinde kritik virajda!
Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada 2012 yılında takıma katılan 27 yaşındaki sol bek ile üç yıllık yeni bir kontrat yapıldığı duyuruldu.

Diğer yandan kaleci ve sol açık transferinde de sona gelindi.

Malaga file Bekçisi Kameni ile prensip anlaşmasına varan, ancak Ospina'dan da haber beklemeye devam eden sarı lacivertliler, Arsenal'in indirime yanaşmaması durumunda Kameni ile sözleşme imzalayacak.
Sağ kanat pozisyonu için Nabil Dirar'dan sonra bir başka Monacolu Gil Dias için kiralama teklifinde bulunan Fenerbahçe yönetimi Fransız kulübünden haber bekliyor.

Monaco'nun oyuncuyu kiralamaya sıcak baktığı ancak satın alma opsiyonunu kabul etmediği gelen haberler arasında.

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de takımdan ayrılacak isimler de yavaş yavaş belli oluyor. Kulübe ulaşan resmi teklif olmasa da Simon Kjaer,Ozan Tufan ve Volkan Şen için fiyat isteyen Avrupa kulüpleri mevcut. Fenerbahçe Yönetimi özellikle Kjaer ve Ozan transferlerinden önemli gelir elde etmeyi hedefliyor. (beIN Sports)

HABER YORUMLARI