Fenerbahçeli Michal Kadlec Sparta Prag ile sözleşme imzaladı

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michal Kadlec, Sparta Prag ile sözleşme imzaladı
Fenerbahçeli Michal Kadlec Sparta Prag ile sözleşme imzaladı
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michal Kadlec, Sparta Prag ile sözleşme imzaladı

Sarı lacivertli takım ile sözleşmesi bu sezon sona eren ve son olarak futbolcuların takımda kalmasını istediği bildirilen Çek savunmacı Michal Kadlec'in eski kulübü Sparta Prag ile sözleşme imzaladığı resmen açıkladı.

Yapılan resmi açıklamada Kadlec'in Çek Cumhuriyeti temsilcisi ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı kaydedildi. Sparta Prag kulübünden yapılan açıklamada, kulüpten ayrı olarak geçirdiği 8 sezonda başarı ile ülkesini temsil ettiği belirtilen Kadlec'in güçlerine güç katacağı için sevinç duydukları ifade edildi.

Kadlec'in Sparta Prag'a katıldığı Çek ekibinin resmi internet sitesinden bu şekilde duyuruldu.

Screenshot_1

"GERİ DÖNMEYİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORDUM"

Resmi imzaların atılmasının ardından açıklamalarda bulunan Michal Kadlec, ülkesine geri döndüğü için çok mutlu olduğunu ve yeniden ilk 11 oyuncusu olmak istediğini söyledi.

Michal Kadlec'in açıklamaları şu şekilde;

"Bu kadar uzun süredir buradan ayrı olduğuma inanamıyorum. Yeniden evimde oynamayı dört gözle bekliyorum. Çok uzun zamandır ülkemde değildim. Bir gün geri döneceğimi biliyor ve bunu istiyordum. Bu kararımda arkadaşlarımın ve ailemin büyük etkisi oldu. Buraya 35 yaşında kariyerimi bitirmek için gelmedik. Yeniden başarılı ve takım için değerli bir oyuncu olmak istiyorum"