Fenerbahçe futbolcularından anlamlı ziyaret

Fenerbahçe futbolcularından Alper Potuk ve Ozan Tufan, 11-17 Nisan Kalp Sağlığı Haftası etkinliği çerçevesinde, tedavi gören çocuklarla bir araya geldi.
Fenerbahçe futbolcularından anlamlı ziyaret
Fenerbahçe futbolcularından Alper Potuk ve Ozan Tufan, 11-17 Nisan Kalp Sağlığı Haftası etkinliği çerçevesinde, tedavi gören çocuklarla bir araya geldi.Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'ne ziyarette bulunan Fenerbahçe takımı futbolcuları, kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören çocuklarla bir araya gelip, spor yapmanın önemine dikkati çekti.

Etkinlikte hazır bulunan Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Prof. Dr. Gülendam Koçak, küçük yaşta yakalanılan kalp rahatsızlıkları ile ilgili bilgi verirken, spor yapmanın tedavideki önemini vurguladı.

Fenerbahçe

Daha sonra kısa birer konuşma yapan Alper Potuk ile Ozan Tufan, böyle bir etkinlikte yer almaktan ve sosyal farkındalık yaratmaya katkı sağlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kalp rahatsızlığı tedavisi gören çocuklara imzaladıkları Fenerbahçe formalarını hediye eden sarı-lacivertli futbolcular, ardından birlikte pasta kesip, fotoğraf çektirdi.


 Kaynak: AA