Fenerbahçe'den Diego Costa bombası!

Kadroya takviye çalışmalarını sessiz ve derinden yürüten Fenerbahçe, Chelsea’nin kadroda düşünmediği yıldız oyuncuyu 1 yıllığına kiralamak için sıkı bir pazarlığa girdi.
Fenerbahçe'den Diego Costa bombası!
Atletico Madrid'in transfer yasağı nedeniyle alamadığı Costa için bonservis seçeneklerini de masada tutan Fenerbahçe, Ada ekibinden yanıt bekliyor. İşte gelişmeler:

Gazete Habertürk'ten Ahmet Selim Kul'un haberine göre; Avrupa Ligi'ne erken veda eden ve Süper Lig'e de tatsız bir başlangıç yapan Fenerbahçe, transferin bitimine üç gün kala bombayı patlatmak için harekete geçti. 

Forvet hattına takviye için çalışmalarını sessiz ve derinden sürdüren Sarı-Lacivertliler'in Chelsea'nin İspanyol golcüsü Diego Costa'yı kiralamak için sıkı bir pazarlığa girdiği ortaya çıktı. 

Hatırlanacağı gibi Londra ekibinin kadroda düşünmediği yıldız oyuncu için eski takımı Atletico Madrid devreye girse de İspanyol ekibi transfer yasağı nedeniyle Costa'yı beklemeye almak zorunda kalmıştı.

28 yaşındaki forveti bonservisiyle elden çıkarmak isteyen Ada ekibine 1 yıllık kiralama önerisi yapan Kanarya'nın kurmayları, bu teklifin reddedilmesi halinde ise bonservisiyle satın almak için farklı formüller üzerinde duruyor.

HABER YORUMLARI