Fenerbahçe'den 3 bomba

Transfere hızlı başlayıp sonra bekleyişe geçen Fenerbahçe eksik noktalar için yeniden harekete geçti. Elif Elmas bombasının ardından Mauricio Isla da her an İstanbul'a gelebilir. Lens'in mevkiini Dirar'la çözmeye çalışan Fenerbahçe'de forvet arayışları da sürüyor...
Fenerbahçe'den 3 bomba
Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği 18 yaşındaki Makedon orta saha oyuncusu Elif Elmas İstanbul'a geldi. Rabotnicki altyapısından yetişen oyuncu büyük takımların dikkatini çekmişti. Fenerbahçe hızlı davranarak oyuncuyu İstanbul'a getirdi.

Bu arada Lens transferinde ilerleme kaydedilemeyince Nabil Dirar'ın bu mevkide oynamasına karar verildi. Bu durumda sağ bek ihtiyacı ortaya çıkan Fenerbahçe'de Şener'in yanına Cagliari formasını giyen Şilili Mauricio Isla'nın getirilmesi söz konusu görüşmeler sürüyor.

Fenerbahçe'de forvet için adı geçen Östersunds'lu Saman Ghoddos'un Avrupa Ligi'nde oynaması nedeniyle transferin gerçekleşmesi beklenmiyor.

Daha önce Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Lazar Markovic, Liverpool'da kadro dışı bırakıldı.

Benfica oyuncusu Eduardo Salvio için Portekiz basını Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın teklifte bulunduğu iddiasında yer aldı.

Emre Mor'un geçen yılın aksine bu sene Dortmund'da yüksek performans göstermesi son hazırlık maçında 2 gol atması bu oyuncunun kiralık listesine konulması ihtimalini iyice azalttı. Fenerbahçe yine de bekleyişini sürdürüyor.

Bu arada Fenerbahçe, Josef de Souza için iyi bir teklif gelmesi durumunda reddetmeme kararı aldı.

HABER YORUMLARI