Felipe Melo'dan Galatasaray'a gönderme: "Son 4 yılda..."

SPORCOPE DIŞ HABERLER - Inter'in Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, İtalyan ekibinin sezon öncesi hazırlık kampını değerlendirdi.
Felipe Melo'dan Galatasaray'a gönderme:
SPORCOPE DIŞ HABERLER - Inter'in Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, İtalyan ekibinin sezon öncesi hazırlık kampını değerlendirdi.

Kulüp resmi televizyonuna konuşan Felipe Melo, yeni sezon hazırlıklarının önemine dikkat çekerken Galatasaray dönemine de atıfta bulunarak son 4 yılda istediği gibi hazırlık kampı geçiremediğini söyledi.

Geçen sezona iyi bir başlangıç yaptığını söyleyen Melo, "Geçen yıla çok iyi başladım ancak sonra batırdım çünkü sezon öncesi kamp yapmamıştım" dedi.

Üst düzey başarılar elde etmeleri gerektiğini söyleyen 33 yaşındaki yıldız, "Kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum. Her şeyimi vermek için buradayım ve Inter formasıyla başarılar kazanmak istiyorum. Biz Inter'iz ve birçok üst düzey başarı hedeflemeliyiz" şeklinde konuştu.

GALATASARAY'A GÖNDERME

Son 4 yılda iyi bir hazırlık dönemi geçirmediğini söyleyen Brezilyalı orta saha, "Yaz kampı, yeni sezona hazırlanmamız açısından çok önemli. Ben kendimi yaz boyunca hazır tutmaya çalıştım ancak son 4 yıl içinde iyi bir yaz kampı geçirmedim" ifadelerini kullandı.

Serie A'nın dünyanın en zor ligi olduğunu söyleyen Melo, "Serie A dünyanın en zor ligi, bu yüzden hazır olmamız gerekiyor ve bu dönemde yaptığımız taktiksel çalışmalar sezon içinde fark yaratmamızı sağlayabilir" diyerek sözlerini noktaladı.