Fenerbahçe'de beklenen oldu; Wiel kadro dışı bırakıldı!

Diplinsiz davranışlarda bulunan Van Der Wiel kadro dışı bırakıldı!..
Fenerbahçe'de beklenen oldu; Wiel kadro dışı bırakıldı!
Diplinsiz davranışlarda bulunan Van Der Wiel kadro dışı bırakıldı!..

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Gregory van der Wiel takımdan ayrılıyor. Manchester maçında kadro dışı kalan futbolcunun Teknik Direktör Advocaat ile de tartışma yaşadığı iddia edildi.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki Manchester United maçında kadro dışı kalan ve "Buraya yedek kulübesinde oturmaya gelmedim" diyen Hollandalı sağ bek Van Der Wiel, Fenerbahçe'den ayrılmak için menajerini İstanbul'a çağırdı.

Wiel'in sabah antrenmanına kataılmaması bardağı taşırdı. Teknik Direktör Dick Advoacaat Wiel'i Atiker Konyaspor kadrosundan çıakrdı.


Manchester United maçında kadro dışı kalan Van der Wiel, rest çekti. "Fenerbahçe'ye yedek kulübesinde oturmaya gelmedim" diyen Hollandalı sağ bek, "Kariyerim ortada. PSG ile şampiyonluklar, kupalar kazanmış bir oyuncuyum. Buraya oynamak için geldim. Futbol bir takım oyunudur, başarı da başarısızlık da takımındır. Kötü sonuçların faturası tek başına bana yüklenemez" ifadelerini kullandı.

MENAJERİ GELİYOR
Tecrübeli sağ bekin, Teknik Direktör Advocaat ile de tartışma yaşadığı belirtildi. Konyaspor maçında da kadroda olması beklenmeyen Wiel, menajerini İstanbul'a çağırdı. Hollandalı oyuncunun menajeri yönetimle bir araya gelip sorunları konuşacak. Wiel'in mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediği öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetim ise tecrübeli sağ beke kendisini bir an önce toparlaması gerektiğini iletti.(amkspor)