Fatih Terim, Galatasaray'a dönecek mi?

360 ekranlarında yayınlanan Telegol adlı programda konuşan Serhat Ulueren, sarı-kırmızılıların Fatih Terim ile anlaşmaya vardığını söyledi.
Fatih Terim, Galatasaray'a dönecek mi?
360 ekranlarında yayınlanan Telegol adlı programda konuşan Serhat Ulueren, sarı-kırmızılıların Fatih Terim ile anlaşmaya vardığını söyledi.

Ulueren açıklamasında, "Adını vermeyeceğim, bir yönetici söyledi... Fatih Terim, Avrupa Şampiyonası sonrası Galatasaray'ın başına geçiyor. Ben de öyle duydum. Fatih Terim, Galatasaray'a gelecek" dedi.

ERGÜN PENBE DE DOĞRULADI
Sarı kırmızılıların eski futbolcusu Ergün Penbe de Dursun Özbek ve Fatih Terim arasında Galatasaray Adası'nda gerçekleşen yemekte bir yakınlaşma olduğunu; Terim'in yeniden göreve gelebileceğini kaydetti.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?
"Ben tamamen buraya konsantreyim. Bu çok önemli bir şey. Galatasaraylılar'ın da buraya saygı duyacakları kadar beni sevdiklerini ve Galatasaray'ı sevdiklerini biliyorum… Ben Galatasaray'ın yaşayan efsanelerinden biriyim. Divan üyesiyim. Eski futbolcularından biriyim ve teknik direktörlük yaptım. Bizi bazı şeyler acıtsa da incitse de, camiamıza kapris yapacak halimiz yok. Kişilerle olur işimiz. Gerekirse görüşürüm hiçbir sorun olmaz. Çıkar doğruyu da söylerim; ama şu anda benim için varsa yoksa Türkiye'dir, milli takımdır, Fransa'dır."

İşte Cimbom'un hoca borsası:

1- FATİH TERİM
Başkan Dursun Özbek'in gönlündeki teknik adam Fatih Terim. Başkanın yüz yüze temas kurduğu tek hoca olan Terim, bizzat Özbek tarafından Strasbourg'la oynanan basketbol finaline davet edilmişti. İmparator için EURO 2016'nın bitmesi beklenecek. Sarı-kırmızılı yöneticiler de olumlu ya da olumsuz bir cevap vermeyen milli çalıştırıcının, listenin bir numarasında olduğunu doğruluyor.

2- JAN OLDE RİEKERİNK
Altyapının başına getirilen ancak son iki ayda A Takım'ın kurtarıcısı olan Jan Olde Riekerink'i sarıkırmızılı futbolcular çok sevdi. Hollandalı teknik adam, dün İstanbul'dan ayrıldı ve ailesiyle tatile çıktı. Yönetim içinde bir grup Terim olmazsa macera aramamalarını ve takımla uyum sağlayan Riekerink'le yola devam etmeleri gerektiğini düşünüyor.

3- MYRON MARKEVYCH
Metalist Kharkiv'in ardından Dnipro'da da başarılı olan Ukraynalı teknik adamı menajerler Trabzonspor'un ardından Galatasaray yönetimine önerdi. Markevych'nin yardımcısı bizzat Antalya'da oynanan Türkiye Kupası finalini tribünde takip etti ve sarı-kırmızılı takım hakkında bol bol not aldı. Mali krizdeki Dnipro ile parasını alamadığı için yollarını ayıran Markevych gelmeye hazır, top şimdilik G.Saray'da…

Kaynak: Hürriyet & Sabah