"F.Bahçeliydim inkar mı edeyim?"

Bursaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, kulübün resmi televizyonuna gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.
Bursaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, kulübün resmi televizyonuna gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

Hamzaoğlu, yaptığı açıklamada hedeflerinin ilk 6 sırayı yakalayabilmek olduğunu söylerken, "Bazı kulüpler ceza alırsa 7. ve 8. kulüpler Avrupa'ya gidebilir" sözleri ile Galatasaraylılar'ın dikkatini çekti.

"MERT GÜNOK'U DİNLENDİRECEĞİM"

"Sezon başından bu yana hatalı goller yiyoruz. Bireysel değerlendirmek olmaz. Bu hafta Mert'i dinlendiriyoruz. Mert hata yapıyor ama onu kazanmak zorundayız. Harun müthiş profesyonel. Gençlerbirliği maçında kalede o olacak. Serdar Aziz de bu hafta oynayamaz. Emre ve Jorquera'nın da küçük sakatlıkları var"

"Batalla ve Deniz ilk maçta kendilerini gösterdiler ama Jem de gösterecektir. Batalla için söylenecek şey yok. Antrenmanda ciddiyetle çalışıyor. Takımı sahada iyi organize ediyor. Gelmesi gündeme gelince biz onun Çin'deki performansını izledik ve gelmesi yönünde karar kıldık. Seyirci ile bütünlük sağlamak için iyi bir hamle oldu bizim için. Oynadıkça maç ritmini de bulacaktır"

"DZSUDZSAK VE STOCH SORUNU"

"Dzsudzsak ve Stoch yeteneklerine çok inandığım oyuncular. Kendilerini ıspat etmiş isimler. Dzsudzsak buradaki mentaliteyi anlaması için takım içinde biraz daha yorulması gerekecek. Bu arkadaşlarımızın katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Ne zaman ihtiyacımız olursa oynayacaklar."

"FENERBAHÇELİ'YDİM İNKAR MI EDEYİM"

Hamza Hamzaoğlu, eski takımı Galatasaray hakkındaki açıklamaları nedeniyle eleştirilere maruz kalması ile ilgili açıklamasında ise Hamzaoğlu, "Taraftarın beni eleştirmesini normal karşılıyorum. Siz beni Galatasaraylı Hamza olarak biliyorsunuz. Ben Bursaspor ile özdeşleşecek başarıları yakalamadım. Buradan başka bir yere gittiğimde de bana Bursaspor'u soracaklar. Ben onlara buradayım, Bursaspor'u konuşamam diyemem. Galatasaray'a gittiğim ilk gün kulübün dergisi benimle röportaj yaptı. Derginin yazarı araştırma yapmış 'Çocukluğunuzda Fenerbahçeli miydiniz?' diye sordu. Ben de kuçükken Fenerbahçeliydim' dedim. İnkar mı edeyim? Ben hep Galatasaraylıydım mı diyeyim? Gerçekler neyse onları konuşmak gerek"

"BAZI KULÜPLER VURGUSU"

"Bazı kulüpler ceza alırsa 6. ve 7. de Avrupa'ya gidebilir durumda olacak. Henüz istediğimiz seviyede tabii ki değiliz."