"Evet Albers ile görüşmedim"

Guido Albers'in, Mehmet Demirkol ile mesajlaşmadım sözünü kabul eden Demirkol, Özgür Buzbaş'ın mesajlaştığını doğruladı.
Guido Albers'in, Mehmet Demirkol ile mesajlaşmadım sözünü kabul eden Demirkol, Özgür Buzbaş'ın mesajlaştığını doğruladı.

Demirkol, Sneijder'i üzmek istemediğini ancak açılacak bir dava olursa da bunu kazanacağından emin olduğunu iddia etti.

İşte Demirkol'un açıklamaları:

"Sneijder sanırım dava açacakmış, şundan kimsenin şüphesi olmasın, açılacaksa kazanırım. Oturduğum yerden haber mi uyduracağım? Takım iyi çalışmıyor, Denizli büyük bir hataydı diyor. Ben bu bilgileri, direk Albers'ten aldım, Albers bana mı söyledi? Hayır Özgür Buzbaş'a söyledi, Özgür Buzbaş kim, buranın haber müdürü.

Albers'in tüm söyledikleri yazılsa olay olur, Mehmet Demircan da biliyor yazmadı mesela. Çünkü off the record'muş. Ben buna inanmıyorum. Sneijder tabii ki benimle röportaj yapmadı. Yapsa zaten kanalımda yer alırdı. Albers'in gazetecilere söylediklerini söylüyorum. Bir çok gazeteci bunları biliyor, benim söyleyeceğim tuttu. Sneijder'in üzüleceğini bilsem söylemezdim. Sneijder'e yönetim teknik direktör tercihini soruyorsa, burada problem yönetimdedir.

Oyuncu olsam, ben teknik direktör konusuna karışmam derim ama oyuncu bazen teknik direktör konusunda görüşünü belirtebiliyor. Söylediğim haber yüzde 1 milyon doğrudur, kanıtlarım. Takım iyi çalışmıyor diyor Albers, bunu Utrech'ten görmüyor sanırım, tabii ki Sneijder ona söylüyor."