"Gomez kalite, Sneijder deli"

Antalyaspor'un dünyaca ünlü golcüsü Samuel Eto'o, LigTV'ye özel açıklamalarda bulundu.
Antalyaspor'un dünyaca ünlü golcüsü Samuel Eto'o, LigTV'ye özel açıklamalarda bulundu.

Kamerunlu oyuncu, sezon başında Beşiktaş ile anlaşmak üzere olduğunu anlatırken Antalyaspor'un genç oyuncusu Sakıb'ın da Milli Takım yolunun açık olduğunu belirtti.

İşte Eto'nun sözlerinden derlemeler:

"İÇKİ VE SİGARA ASLA KULLANMADIM"

"İçki ve sigara kullanmam. Futbolcuların kendilerine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Çalışma hiç kesilmemeli. Ben içki ve sigara asla kullanmam. Gençliğimde diskoteklerde dans etmişliğim vardır, hepsi bu"

"BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİM SEZON BAŞINDA OLMADI"

"Sezon başında Beşiktaş ile görüştüğümüz doğru. İki kez Galatasaray'a bir kez de Fenerbahçe'ye gelme durumum olmuştu. Ama Beşiktaş'a çok yakındım. O transfer olmadı ama belki de böyle daha iyi oldu. Ben Antalyaspor'da mutlu olduğum kadar orada mutlu olamayacaktım belki de. Şu anda takımımdan ve konumumdan çok memnunum"

"MESSI BENİMLE OYNADI"

"Messi veya Ronaldo mu diye soracak olursanız Ben Messi diyorum çünkü onunla aynı takımda oynadı daha doğrusu o benimle oynadı. Onun gelişimini gözlemleme şansım oldu. Benim için Messi daha iyidir"

MARIO GOMEZ, VAN PERSIE VE SNEIJDER YORUMU

"Neymar böyle devam ederse dünyanın en iyisi olabilir. Mario Gomez çok iyi golcüdür. Beşiktaş açısından çok iyi bir transfer. Van Persie de çok kaliteli ama dengeyi henüz kuramadığına inanıyorum. Sneijder biraz delidir ama gördüğüm en iyi 10 numaralardan biri. Podolski için de mutluyum. Çok zorlu bir dönemden sonra goller ve asistler yapmaya başladı."