Vali'den şok F.Bahçe sözleri

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Fenerbahçe'ye 3-0 yenilen Eskişehirspor'un haksızlığa uğradığını iddia etti, "Ama birileri buna izin vermedi" dedi.
Vali'den şok F.Bahçe sözleri
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Fenerbahçe'ye 3-0 yenilen Eskişehirspor'un haksızlığa uğradığını iddia etti, "Ama birileri buna izin vermedi" dedi.

Vali Güngör Azim Tuna, yaptığı açıklamada Fenerbahçe maçına değinirken şunları söyledi: "Maalesef herkesin gözleri önünde yapılan hatalar var. Biz buna hata diyelim de, başka türlü anlaşılmasın. Bu hataların tekrarlanmaması lazım. O zaman Süper Lig'de maç yapmanın, takım kurmanın bir anlamı kalmaz. Eğer biz oyun oynayamayacaksak, oyun oynamamıza müsaade edilmeyecekse o zaman bu kulüplerin olmasının bir anlamı yok. Ortalık sadece 3-5 kulübe kalsın, geriye kalanlar olmasın. Evet, ilgililerin dikkatine sunuyoruz. Biz oynadığımız son 7-8 maçta en azından 4-5 tanesinde haksız kararlara maruz kaldığımızı, bundan zarar gördüğümüzü çok net bir şekilde görüyoruz. Bunun bir şekilde görülmesi lazım. Tabii ki gözlemciler raporlarını sunuyorlardır. Ama bunun somut neticelerini görmemiz lazım. Eskişehirspor, Fenerbahçe karşısında gerçekten oyunuyla bizleri memnun etti. Takımıza güveniyoruz. İnşallah bundan sonraki maçlarda daha iyi neticeler alır. Fenerbahçe maçında da bunu alacağımızı düşündük ama birileri buna izin vermedi. İnşallah bundan sonraki maçlarda o tür şeyler olmaz diye ümit ediyoruz."

Vali Güngör Azim Tuna, Eskişehirspor'a sahip çıkılması gerektiğini söylerken de, "Bu dönemi hasarsız bir şekilde atlatırsak önümüzdeki sezon başka hedefler önümüze koyabileceğiz. Bunlar, maddi ve manevi destek olmadan olmaz. Taraftar her zaman kulübün yanında yer alıyor. Bu önemli bir şey. Bunu göz ardı etmemek lazım" diye konuştu.