Ersun Yanal değerlendirmeler yaptı

Trabzonspor'un Teknik Direktörü Ersun Yanal, 6-0'lık Serhat Ardahanspor galibiyeti sonrası birkaç değerlendirmelerde bulundu.
Ersun Yanal değerlendirmeler yaptı
Trabzonspor'un Teknik Direktörü Ersun Yanal, 6-0'lık Serhat Ardahanspor galibiyeti sonrası birkaç değerlendirmelerde bulundu.Serhat Ardahanspor'u 6-0 evinde mağlup eden bordo-mavililerin teknik patronu Ersun Yanal, kendileri için bugün skorun önemli olmadığını, oynayan ve oynamayan oyuncuları birlikte gördükleri bir tabloya ihtiyaç duyduklarını söyledi.
Teknik Direktör Yanal, gruplara katılarak Trabzonspor'un en azından iki kulvarda da oynamasını sağlayacak sonuç doğrultusunda ilk maçı geride bıraktıklarını belirterek, "Bugün bizim için skor önemli değildi. Oynayan ve oynamayan oyuncuları birlikte gördüğümüz bir tabloya ihtiyaç vardı" dedi.
Zaman zaman bunu iyi bir şekilde uyguladıklarını ifade eden Yanal, "Takımın bütünlüğü açısından bir araya gelecek oyuncuların ortaya koyacağı performans önemliydi. Önümüzde zorlu bir süreç var. Takımın kazanacağı veya kazanımlar elde edeceği bir dönemi yaşatmak için yoğun bir konsantreye ihtiyaç var. Yarından itibaren o süreç başlıyor" ifadelerini de kullandı.
AMK Spor