Ersun Yanal'dan olay yaratacak sözler!

"Aziz Yıldırım'a üzülüyorum!"
Ersun Yanal'dan olay yaratacak sözler!
Trabzonspor ile yolları ayrılan ve adı Fenerbahçe teknik direktörlüğü için geçen Ersun Yanal Beyaz TV'ye konuştu. Başta, Aziz Yıldırım olmak üzere Yanal, çarpıcı açıklamalar yaptı... İşte, Yanal'ın sözleri...

- Fenerbahçe çok büyük bir camia, bu günleri de atlatacaktır. Taraftarlari, camia kenetlenmeli. Aziz Yıldırım başkan iyi niyetli. Geçmişte aramızda sıkıntı olduğu söylendi ama ben öyle anlatıldığı, konuşulduğu gibi başkan ile bir problem yaşamadım. Ortada bir problem falan da yok. Aziz Yıldırım Başkan ile aramda hiçbir sıkıntı olamaz.

- Fenerbahçe şu an beni, onu, bunu, şunu değil Fenerbahçe'nin bu sıkıntılı günlerinden nasıl kurtulmalı ve iyi niyetli, yapıcı olarak bunları değerlenrdirmeli. Bunları konuşmalı.. Fenerbahçe'nin başında şu anda bir teknik adam var. Aykut benim kardeşim gibidir ve çok da değerli bir teknik adamdır. Kafası şu aralar çok karışık, buradan fesat çıkarmak, yaratmak; bana da, kimseye de yakışmaz.

- Kendisi de Fenerbahçe de bu günleri anlatacaktır. Benim şu an "Fenerbahçe'ye gidecek misin?" diye gelen sorulara cevabım nettir; bu takımın başında Aykut Kocaman var. Bunları konuşmak yersiz ve zamansız olacak. Bakın size ne diyeceğim; Yarın Fenerbahçe camiasının içinden, camiaya çok yakın olan kardeşim dediğim kardeşim kadar değer verdiğim dostumun kızının düğünü var. Tüm camia orada olacak.

- Ben sırf spekülasyonlara sebep olmamak için kardeşim dediğim adamın kızının düğününe gitmeyeceğim. Orada muhtemelen yönetim de, başkan da olacak. Selam versem, hal hatır sorsam spekülasyon olacak. Bu sebeple kardeşim dediğim adamın kızının düğününe bile gitmeyeceğim.

- Aziz Başkan ile aramda bir sorun yok. Ancak bazı şeyler belirginleşir, oturulur, konuşulur. Tekrar ediyorum. Görevinin başında olan bir hoca varken, "Ersun Yanal Fenerbahçe'ye gidecek" demek bunları konuşmak manasız. Bunlar Fenerbahçe'ye zarar verir. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Aziz Yıldırım'a herkesten çok ben üzülüyorum. Bu zor günlerde başkana da Aykut hocaya da destek olunmalı. Buradan fırsatçılık yaratmak hiç doğru değil. Fenerbahçe taraftarına mesajım; bu zor günlerde kulüplerine destek olmalarıdır. Benimle ilgili düşünceleri için hepsine teşekkür ediyorum.

HABER YORUMLARI