Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş yorumu

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın Kasımpaşa'ya mağlup olduğu karşılaşmanın ardından ASpor'da ilginç ifadeler kullandı.
Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş yorumu
Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın Kasımpaşa'ya mağlup olduğu karşılaşmanın ardından ASpor'da ilginç ifadeler kullandı.

Beşiktaş'ı uzun süredir bu kadar kötü futbol oynarken görmediğini söyleyen Toroğlu, Rıza Çalımbay'ın da 'Beşiktaş'ın çocuğu Beşiktaş'a puan verir' düşüncelerine en güzel cevabı verdiğini söyledi.

Toroğlu'nun açıklamalarından satırbaşları:

"5 YILDIR BU KADAR KÖTÜ GÖRMEDİM"

"Kasımpaşa dikkatli kullansa aklını 9-2, 8-2 filan biterdi. Beşiktaş kalecisine de hata bulmuyorum. Sonm 5 yıldır bu kadar kötü bir Beşiktaş görmedim ben. Futbolda ben yenerim yok. Bursaspor Beşiktaş'ı yenerse ne olacak. Bu akşam Beşiktaş dut ağacı gibi döküldü. Ben böyle bir Beşiktaş görmedim."

"BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE'NİN GICIKLIĞINI ÜZERİNE ALDI"

"Bütün gıcıkları Beşiktaş kendisine çekti. Galatasaraylılar oh demişlerdir Beşiktaş yenilince. Fenerbahçe'nin antipatikliğini aldın, üzerine çektin. Galatasaraylılar keyifli değil mi, bize konuşuyordun dediler. Bu şikeye zamanında herkes karıştı. Ben girmeyen takım hatırlamıyorum. Maç maç söylerim. İspat ayrı."

"HAKEM İYİ DEĞİLDİ AMA..."

"Hakem iyi değildi ama hakemi eleştiremem. Sarı kartlık pozisyonları vermedi. 8-2 bitecekken 2-1 bitti."

"RIZA BUGÜN FENERBAHÇE'YE 10 SÜT 35 EKMEK VERDİ! ELEŞTİRİLERE EN İYİ CEVABI VERDİ"

"Rıza Çalımbay'a konuşan ahlaksızlar ne olacak şimdi? Bazıları birşeyleri karıştırıyorlar. Futbolculuğunda da teknik adamlığında da adam gibi adamdır. Rıza'yı falan karıştırmasınlar. Herkesi kendilerine benzetmeye çalışmasınlar. Rıza'ya tribünde 2 ekmek 1 süt bile yazdılar. Rıza Fenerbahçe'ye 4 ekmek 10 tane süt getirdi bu akşam. Fenerbahçe'ye 10 süt 35 ekmek verdi Fenerbahçe'ye. Ahlaksızlara en iyi cevabı verdi Rıza hoca."