Erman Toroğlu'ndan flaş sözler!

Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, derbi öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu... Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'yi değerlendiren Toroğlu, şunları söyledi.
Erman Toroğlu'ndan flaş sözler!
Malatyaspor, Kadıköy'de maça öyle bir havada çıktı ki "Ben bu Fenerbahçe'yi burada yenerim arkadaş!" der gibiydi. Öyle çıkarsan, böyle olursun. Oynadığın takım Fenerbahçe… Sen Fenerbahçe ile orada kafa kafaya oynamaya kalkarsan, seni parçalar. Sen hayvanat bahçesinde aslanın kafesine girip onunla kavga edebilir misin? Seni parçalar ya! Şakası olmaz! Sen Kadıköy'de Fenerbahçe gibi oynamaya çalışırsan, Fenerbahçe seni yamultur! Nitekim öyle de oldu.


Bakıyorum lige… İki maç kazanan "Gördünüz mü bizi takım parçalıyor!" diyor, bir kötü gidiyor "Mahvolduk" diyor. 8'inci hafta geçti Beşiktaş da F.Bahçe de 14 puanda... Beşiktaşlılar şimdi diyecek ki; "Biz Avrupa kupası oynuyoruz!" Tamam, oynuyorsun… "Monaco'yu yeneriz" diyorlar… Sen Monaco'yu 'Yeneriz' demekle yenemezsin! Monaco kazandı ne yapacaksın! Futbolda yok böyle işler. Ne olacağı belli değil. Monaco'yu yenemedin, 2 maç daha yenildin çıkamazsın o gruptan!
Herkes bir havalarda… Başkanları artist, teknik direktörleri artist, ondan sonra çıkamıyorlar yedek kulübelerinden… Kavgalar, hadiseler, otorite boşlukları… Bakın görün Fenerbahçe geldi geriden. Bu anlayışla giderlerse seni daha da geriye atarlar.


Şimdi Fenerbahçe geliyor Galatasaray'ın stadına… Galatasaray isterse, "Ben evimde Fener'e, Beşiktaş'a yenilmeyeceğim" desin kaybetmez. Derbiye "İlla ben F.Bahçe'yi yeneceğim" düşüncesiyle çıkmasın bence… Arada zaten puan farkı var, onu korumayı düşünmeli.

HABER YORUMLARI