Erman Toroğlu: "Hakem Fenerbahçe'nin golünü yedi"

Fenerbahçe'nin Monaco ile karşı karşıya geldiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.
Erman Toroğlu:
Fenerbahçe'nin Monaco ile karşı karşıya geldiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Toroğlu, Fenerbahçe'nin ilk yarıdaki oyunuyla farkı kaçırdığını söylerken ilk yarıda maçı kopartabileceğini söyledi.

Toroğlu'nun değerlendirmeleri şu şekilde:

"Sayılmayan golde kaleci kendi futbolcularından darbe yedi. Bence net goldü. Hakem Fenerbahçe'nin nizami golünü yedi. Van Persie olsaydı maç 3 olurdu. Kenarlardan geliyor Fenerbahçe. Fernandao şuanda da lazım. Soldan daha çok geldiler."

AZ SEYİRCİ YORUMU


"Aziz Yıldırım seyirciyi kaçırmış. Acaba fiyatlardan mı? Yoksa fiyatlar bu maç için yüksek mi tutuldu? UEFA bu maçı zaten tehlikeli görüyordu. Üst düzey tehlikeli diye. Benimle sorunlu olan seyirciyi maça almam, pahalı yaparım ve stratejik olarak kimseyi almadım diyebilir Aziz Yıldırım başı yanmaması için. Eğer böyle yaptıysa mantıklı."

"SALİH DIEGO'YU GEÇER"


"Fenerbahçe takımı orada da Monaco'ya gol atar ama gol yiyeceği kesin. Adam 1-0 galip gelirse işi bitirecek. İkinci maçta da güzel bir maç izleyeceğiz, kıran kırana olacak. Fenerbahçe'nin maçın başında direkten dönen topu var. Emenike'nin kaçırdığı 2 tane var. Bir tane attığı var ilk yarıda. Fenerbahçe'nin yediği golde ofsayt var. Nizami golü verilmedi. Maçta kayıp yaşayan Fenerbahçe. Biraz daha oynayarak güçlenirse Salih ben top oynayacağım derse çok ekmek yer. Fenerbahçe'de 10 numarayı halletmiş olur. Biraz güçlü olması lazım Salih'in biraz daha. Gerekirse tesiste yatacak. Ronaldo acayip çalışıyor mesela. Diego'yu da geçer Salih. Bizim de oyuncumuz. İnşallah Salih'i kazanırlar"