Erman Toroğlu derbiyi yorumladı: "Bu maçtan sonra artık..."

Erman Toroğlu A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında Galatasaray - Fenerbahçe derbisini değerlendirdi.
Erman Toroğlu derbiyi yorumladı:
İşte o açıklamalar;

"İlk 45 dakika Fenerbahçe'nin istediği gibi geçti. Aykut hoca takımını istediği gibi oynatıyor, Tudor ona cevap veremiyor. En net pozisyonu Fenerbahçe kazandı. Pozisyonu da Galatasaray takımı verdi. Kalitesiz maç oluyor. Galatasaray'da 3 sarı kart var el bombası ile oynuyor. Ozan kart görmeden bitirdi, enteresan. 3 pozisyona girdi kart çıkmadı. Galatasaray maçı döndürecek hareketleri yapamıyor. Daha çabuk yön değiştiriyorlar. Fenerbahçe geldiğinde daha etkili dönüyor. 

Henüz Tudor'un ne yaptığını anlayamadım. Galatasaray iç sahada oynuyor ama taraftar fiyasko. Maça  etkisi yok. Fener stadında olsun Fener seyircisi her türlü yönlendirir takımını. Kareografi yapmakla bu iş olmaz. Destek alamıyor Galatasaray takımı. Şu ana kadar da gidişat Aykut Kocaman'ın istediği gibi."

"Maç böle giderse, böyle gdecek. Ne zaman gol olursa maç o zaman maç olur. 0-0 yüzde  0 ihtimal. Fenerbahçe çok garanti oynuyor Galatasaray risk alıyor. Fener gol atarsa bitirir. Bu kartlardan sonra ikinci sarı kartlar nasıl olur. Vakit geçtikçe yorgunluk bşlayacak. 60-65'ten sonra maç şekillenecek. 
Fener daha pasif oynuyor. Sağlam oynuyor. Galatasaray risk alıyor, araya iyi toplar atıyorlar. Fenerin yakaladığı pozsiyonlarıda Galatasaray verdi onlara yoksa Fenerbahçe pozisyon yakalayamadı.

"Fener daha rahat oynuyor. Galatasaray'da gereksiz bir sinir var. Belhanda gereksiz sarı kart aldı. Ya ikinci yarı da aynı hareketi yaparsa. Ne gerek var bunlara. Cüneyt Çakır şu ana kadar iyi, rahat maç yönetti. Acemi bir hakem olsa çatallaşırdı. İkinci yarı goller olabilir, kırmızı kartlar olabilir.
Şu ana kadar Fener kalecisi iyi. Galatasaray'da da Ndiaye iyi oynuyor. Alıyor, veriyor, çıkıyor baya iyi oynuyor. Fenerbahçe'de herkes kendi işini yapmaya uğraşıyor. 70'den sonra böyle giderse maç Fener'in lehine dönebilir."

"Galatasaray 0, Fenerbahçe 0, Cüneyt Çakır -10.  Başakşehir ile Beşiktaşlılar bu maçtan sonra keyifli. Erman Toroğlu: "Bundan sonra kimse bana Cüneyt Çakır demesin. Hem yardımcı gördü, hem hakem gördü penaltıyı. Pozisyondan sonra Cüneyt Çakır'ın suratına bakın"
HABER YORUMLARI