Erkan Petekkaya 10 Milyon TL Alacak

Yakışıklı oyuncu Erkan Petekkaya, dünya starı olmaya hazırlanıyor. Oyuncunun, yılda tam 10 Milyon TL kazanacağı öğrenildi. Petekkaya, dil eğitimi için de 2 ay Los Angeles'da kalacak.
Erkan Petekkaya 10 Milyon TL Alacak
Los Angeles'ta 4 gündür devam eden görüşmeler sonunda Erkan Petekkaya'yı "dünyaya açılacak oyuncu" olarak gören uluslararası FOX TV, dünya çapında bir yapım firması olan Red Arrow'a bağlı ve Amerika'da harikalar yaratan yapım şirketi "Karga Seven Pictures" ortak bir konsorsiyumla dün sözleşmeleri toplu halde imzaladılar.


ERKAN PETEKKAYA, YILDA 10 MİLYON TL KAZANACAK

Petekkaya'nın bu anlaşma ile birlikte artık Hollywood ünlüleri gibi önemli maddi ve manevi imkanlara kavuşacağı, yılda ise 10 Milyon TL alacağı belirtiliyor.

PETEKKAYA BİR İLKİ BAŞARDI

Türkiye'de ilk kez bir sanatçıya böylesine uluslararası bir anlaşma imkanı ortaya çıkarken, bu gelişmeyle birlikte diğer Türk dizi oyuncularına da çok önemli kapıların açılabileceği vurgulanıyor. Karga Seven Picture'ın Türkiye CEO'su Özer Sata, "Ülkemizde prodüksiyon konusunda hakkedilen ne varsa onu gerçekleştirmek için yola çıktık" dedi

PETEKKAYA 2 AY DİL EĞİTİMİ ALACAK

Robert De Niro, J.J.Abrams, Goeorge Clooney, Tom Cruise, Brad Pitt ve ünlü siyasetçi ve de ünlü sporcu starların yer aldığı dünyanın en büyük menajerlik firması "CAA" ile de Petekkaya tanıştırılıp yürünecek yol haritası belirlendi. Nisan ayı sonundan itibaren öncelikli olarak dil eğitimi ve Hollywood kültürünü benimsemesi için ünlü Türk oyuncunun 2 ay Los Angeles'ta yaşayacağı öğrenildi.

Kaynak: Uçankuş

HABER YORUMLARI