Eren Derdiyok imzayı attı

Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan transferi Eren Derdiyok Florya'da düzenlenen imza töreninde kendisini 3 yıllığına bağlayan sözleşmeye imza attı.
Eren Derdiyok imzayı attı
Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan transferi Eren Derdiyok Florya'da düzenlenen imza töreninde kendisini 3 yıllığına bağlayan sözleşmeye imza attı.

BEŞİKTAŞ BENİMLE İLGİLENİYORDU


İmza töreninde konuşan Eren Derdiyok "Küçüklüğümden beri hayal ettiğim kulüptü. Kısmet şimdiyeymiş. En iyi şekilde başarıyla temsil etmek istiyorum. Beşiktaş'ın ilgisi vardı. Ancak Galatasaray'dan teklif gelince diğer kapıyı kapattım." dedi.

HEDEFİM ŞAMPİYON OLMAK


Galatasaray'ın şu anki durumu ve hedefleri ile ilgili de konuşan Eren "Takım zaten sağlam. Oynadığı oyun ve futbolcularla. Geçen sezondan daha yukarıya oynayacağız. Hedefimiz şampiyonluk. Taraftarımız da bize destek olması lazım. Takımla başarılı olmak istiyorum. 2 gol atsam 3-2 kaybetsek bu benim için önemli değil" şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ MAÇINA HAZIRIM


Beşiktaş maçında oynayabilir misin sorusuna ise Eren "1 hafta zamanım var. En iyi şekilde hazırlanarak Beşiktaş ile oynanacak maça çıkmak istiyorum tabii ki" ifadelerini kullandı.

HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM


Basın toplantısı sonrası Galatasaray Televizyonu'nun sorularını yanıtlayan Eren Derdiyok, hayalini gerçekleştirdiğini dile getirdi.

DAHA BÜYÜK TAKIM YOK


"Yaklaşık 8-9 sene önce dönemin başkanı Adnan Polat ile görüşmüştük" diyen Eren Derdiyok; "Kısmet bugüneymiş. Benim için gurur verici. İsviçre'deki çoğu arkadaşım da fanatik Galatasaraylı. Herkes çok sevindi. Türkiye'de daha büyük takım yok. Takım arkadaşlarım da beni çok iyi karşıladı. Allah'ın izniyle iyi şeyler yapacağız" şeklinde konuştu.

HEPİMİZ BİR OLACAĞIZ


Çok heyecanlı olduğunu dile getiren Eren, "Burada aile havası var. Hedefler yüksek, benim de takımın da hedefi başarı. Tek yumruk olup şampiyon olacağız. Bu süreçte Taraftar da bizi destekledikçe başarılı olacağımıza inanıyorum. Zor dönemler de geçirebiliriz ama kenetlenmemiz lazım. Hepimiz bir olacağız" ifadelerini kullandı.

TT ARENA EN GÜZEL STATLARDAN BİRİ


Eren'in Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı hakkındaki sözleri ise "Daha önce rakip olarak Türk Telekom Arena'ya geldim. En güzel statlardan biri. Bu seneden sonra sık sık orada olacağım. Taraftarı bekliyoruz, onlarla birlikte maçları alıp hedefe ulaşacağız" şeklinde oldu.