Enes Ünal'dan Manchester City ve Guardiola'ya mesajı!

SPORCOPE DIŞ HABERLER - Premier Lig devi Manchester City'nin Türk yıldızı Enes Ünal, geleceği ve özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu.
Enes Ünal'dan Manchester City ve Guardiola'ya mesajı!
SPORCOPE DIŞ HABERLER - Premier Lig devi Manchester City'nin Türk yıldızı Enes Ünal, geleceği ve özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu.

Manchester City forması altında kalıcı olmanın hayalini kurduğunu söyleyen Enes Ünal, kitap okuma alışkanlığından ve dünyayı gezme arzusundan da bahsetti.

Kiralık olarak forma giydiği NAC Breda'nın mücadele ettiği Hollanda 2. Ligi'nde sezonun sona ermesinin ardından yaz kampı için İngiltere'ye dönen Enes Ünal, "Manchester City oyuncusu olma amacım ve Etihad Stadyumu'nda gol atmak için çok sıkı çalışıyorum. Umarım yakın gelecekte bu hayalimi gerçeğe dönüştürebilirim ve birlikte kupalar kazanırız" ifadelerini kullandı.

Enes Ünal'ın açıklamalarının tamamı şu şekilde:

"Hollanda'da şimdiye kadar her şeyin gayet iyi gittiğini söyleyebilirim. Breda, iyi ve sosyal insanlarla dolu güzel bir şehir. En önemlisi iyi oynuyorum ve goller atıyorum. Mutluluğumun en büyük sebebi bu"

"İç saha maçlarımızda etkileyici bir atmosferin önünde oynuyoruz ve bundan gayet memnunum. Taraftarlarla karşılıklı ve harika bir ilişkimiz var. Çok tutkulular. Ben de onlara hayranım"

"Geri dönmek ve Manchester City Futbol Akademisi'nde antrenman yapmak çok güzel ancak buradan tekrar gideceğim için üzgünüm. Çünkü burada mümkün olduğunca çabuk kalıcı olmak istiyorum. Manchester City'nin maçlarını elimden geldiğince televizyondan izliyorum"

"Manchester City oyuncusu olma amacım ve Etihad Stadyumu'nda gol atma arzum için çok sıkı çalışıyorum. Umarım yakın gelecekte bu hayalimi gerçeğe dönüştürebilirim ve birlikte kupalar kaldırırız"

"Futbolcu olarak hayatımın önemli bir parçası da dinlenmek. İdmanda olmadığım zamanlarda evde kalıp dinlenmeyi tercih ediyorum. Bunu yaparken de kitap okumayı ve dünya ile hayat hakkında araştırma yapmayı seviyorum"

"İyi ve kaliteli bir insan olmam konusunda bana katkı sağlayacak şeyleri okumayı seviyorum. İzin günlerimde arta kalan zamanlarda ise gezmeyi tercih ediyorum. Tüm dünyayı görmek istiyorum"

"Aynı zamanda İngilizce öğrenmeye de devam ediyorum. Neredeyse bir yıldır konuşuyorum ve günden güne iyiye gittiğime şüphe yok"