Emenike'yi Moussa Sow korkusu sardı

Moussa Sow'un gelmesi en çok Emenike'yi etkiledi. Her fırsatta forvette oynamak istediğini söyleyen Nijeryalı, kendisine kanatta görev verilmesinden endişe ediyor.
Emenike'yi Moussa Sow korkusu sardı
Moussa Sow'un gelmesi en çok Emenike'yi etkiledi. Her fırsatta forvette oynamak istediğini söyleyen Nijeryalı, kendisine kanatta görev verilmesinden endişe ediyor.Fenerbahçe Yönetimi'nin Sow'u 1 yıllığına kiralaması herkesi fazlasıyla sevindirdi. Ancak Senegalli'nin dönüşü, Emenike'nin ‘kanat' kâbusunun da yeniden ortaya çıkmasına neden oldu.

Nijeryalı oyuncu, "Benim gerçek yerim forvet. Burada daha faydalı oluyorum. Bekleyen bir futbolcu değilim. Sürekli hareket halinde olarak rakibi yoruyorum. Kanatlarda ise verimim düşüyor" sözleriyle forvette oynamak istediğini açık bir şekilde dile getirdi.

Gözü kulağı Advocaat'ta

Advocaat'ın Moussa Sow'a ileri uçta görev vermesi halinde, Emenike forvette üçüncü tercih haline gelebilir. Böyle bir durumda Hollandalı teknik adam, kendisini kanatlarda kullanabilir. Nijeryalı oyuncu şimdi endişeli bir şekilde, hocasının vereceği kararı bekliyor.

Fanatik'in haberine göre Emenike'nin hayali, Sow'un sol kanatta görevlendirilmesi ve kendisinin Van Persie ile birlikte ileri uçta forma giymesi.