Dursun Özbek'ten Ersun Yanal sözleri!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kötü gidişatın faturasını bir kez daha Hamza Hamzaoğlu'na kesti.
Dursun Özbek'ten Ersun Yanal sözleri!
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kötü gidişatın faturasını bir kez daha Hamza Hamzaoğlu'na kesti.

Çaykur Rize galibiyeti sonrasında ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, üst üste yaşanan sakatlıklarla ilgili olarak, "Talihsizlikleri konuşmaya gerek bile yok. Her maç 5-6 sakat var. Buradan Hamza hocaya eleştiri gibi algılanmasın ama sezon başında demek ki iyi yükleme yapılmamış" dedi.

İşte Özbek'in öne çıkan diğer sözleri:

"CİDDİ GELİŞMELER VAR"

Önümüzdeki hafta teknik adam konusunda somut gelişmeler olacak. 4 aday ile temaslar var. Süre konusunda artık dikkatliyiz. Artık siz nasıl manşet atarsınız bilmem ama önümüzdeki günlerde çok ciddi gelişmeler olacak.

"ERGÜN RAPOR VERECEK"

Cenk Ergün transfer çalışmaları için yurt dışından geldi. Kendisi bana rapor verecek.

"ERSUN YANAL EN İYİSİ"

Ersun Yanal beğendiğim bir teknik adam. Türkiye'nin en iyi hocalarından. Ancak ne bir görüşmem var ne de böyle bir düşüncemiz.

"TARIK'IN PARASINI ÖDÜYORUM"

Galatasaray'dan giderken mali yönden iyi bir tablo bıraktıklarını söyleyenler var. Ben geldiğim ilk gün kasada tek kuruş yoktu ve Haziran ayı için ödenmesi gereken 60 milyon Dolar vardı. Tarık Çamdal'ın parasını ödüyorum!

"ÖNCELİK MALİ DİSİPLİN"

En baştan beri söylüyorum mali disiplin önemli diye. Bu öncelikli hedefimizdi. Rakamlar gelecek için bizi umutlandırıyor.

"SPIELBERG BİLE YAZAMAZ"

Dumankaya konusunda bizim yapacak bir şeyimiz yok. 3 senelik sponsorluk anlaşması yaptık sezon başında. 1 yıllık ücreti para ve gayrimenkul olarak aldık. Dairelerin tapusu da bizde. Hatta 2 tanesini de sattık. Ancak bu sezon öyle talihsizlikler yaşıyoruz ki Steven Spielberg bile böyle senaryolar yazamaz.

"KESER YARDIMCI OLACAK"

Erdal Keser'in sportif direktör olması gibi bir durum yok. 15 dakikalık bir görüşmemiz oldu. Önümüzdeki sezon için yardımcı antrenör olarak düşünüyoruz.

"TEKRAR AYAĞA KALKACAĞIZ"

Kaygılanmaya gerek yok. Avrupa cezamızı bu sene çekeceğiz. Futbolda başarısızlıklar dönem dönem olabiliyor. Bu durumu dünyanın sonu gibi görmeye gerek yok. Galatasaray tekrar ayağa kalkacak ve şampiyon olacaktır.

Kaynak: Fanatik