Dursun Özbek'ten flaş karar!

Galatasaray’da sıkça tartışılan futbolcuya dayalı düzeni sonlandırmak ve idmanları yakından takip ederek takıma çekidüzen vermek isteyen başkan Dursun Özbek, transfer ve tüm diğer konulardaki kararları da bizzat kendisi alacak.
Dursun Özbek'ten flaş karar!
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, radikal bir değişikliğe gitme kararı aldı. Özbek, makamını Florya Metin Oktay Tesisleri'ne taşıyarak sürpriz bir hamleye imza attı. Özbek'in bu kararı almasına futbol takımı içindeki sorunlar, Kasımpaşa maçı sonrasında yaşananlar, Galatasaray'ın ligdeki durumu ve transferde yapılan hataların ortadan kaldırılma düşüncesi etkili oldu.

GÖZALTINDA TUTACAK

Bugüne kadar Türk Telekom Arena Stadı'ndaki ofisinde bulunan başkan Dursun Özbek için, futbol takımıyla daha yakından ilgilenebilmesi adına Florya Metin Oktay Tesislerinde yeni bir ofis inşa ediliyor.

Yeni düzende, Florya'nın tüm yönetim ve koordinasyonu başkan Dursun Özbek'in gözetimi altında olacak. Özbek, Florya'yı bire bir burada yaşayarak sevk ve idare edecek. Daha önce önemli maçlar öncesinde Florya'yı ziyaret etmekle yetinen başkanın yeni adresi Metin Oktay Tesisleri olacak.

SÖYLENTİLERDEN RAHATSIZ

Transferde ‘sıfır hata' sözü veren Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek, tüm transfer görüşmeleri ile yakından ilgilenip hataların tekrarlanmaması adına futbol takımına vakit ayırıp tüm operasyonları kendi yönetecek

Galatasaray'da sürekli ‘futbolcuya dayalı bir düzen' olduğunun konuşulmasından rahatsızlık duyan Özbek'in, buna bir son vermek kararında olduğu ve futboldaki yapılanmayı tamamen yerinde takip edeceği belirtiliyor.

Hürriyet
HABER YORUMLARI