Dirar ve Mehmet Ekici'den Beşiktaş açıklaması!

Fenerbahçe forması giyen Nabil Dirar ve Mehmet Ekici, Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş ile sahalarında oynayacakları maç öncesinde bir etkinlikte konuştu.
Dirar ve Mehmet Ekici'den Beşiktaş açıklaması!
Dirar'ın yaptığı açıklamalar şu şekilde :

Daha önce de belirtmiştim. Son galibiyet önemli bir galibiyet oldu. Birbirimize uyumu artıyoruz. Daha organize bir görüntü veriyoruz. Kendi oyunumuzu daha fazla yansıtmaya başladık. İlk 4 hafta istediğimiz gibi geçmedi. 4-1'lik galibiyet bizim için moral oldu.

Dirar'dan Beşiktaş maçı yorumu...

Derbiye hazırlanıyoruz. Hem kafa hem de saha içi olarak daha iyi noktadayız. Herkes derbiyi sabırsızlıkla bekliyor. Ben de böyle maçlar için buraya geldim. Ben oynayamayacağım. Çok önemli bir maç. Umarım istediğimizi alırız. 


Mehmet Ekici'den derbi sözleri...

Camia olarak maçın öneminin farkındayız. Hocamız Aykut Kocaman bizi iyi motive etti. Herkes çok iyi çalıştı. İnşallah istediğimiz performansı saha içinde de yansıtacağız. Gelişimde sıkıntılar yaşandı. Benim için her maç önemli. Her maçta yüzde yüz performans vermeye çalışıyorum. Maç ayırt etmiyorum. Her maç, her derbi önemlidir. Elimden geleni yapmak istiyorum.

Ajansspor

HABER YORUMLARI