Denayer, Latovlevici ve Carrasso'dan önemli açıklamalar!

Galatasaray yeni transferleri Jason Denayer, Latovlevici ve Cedric Carrasso basın karşısında çıktı.
Denayer, Latovlevici ve Carrasso'dan önemli açıklamalar!
işte üç yeni transfer önemli açıklamalar:


Latovlevici: "Öncelikle teşekkür ederim. Gelmeden önce Igor Tudor ile konuşmadım. Beni zaten biliyordu ve o performans ile buraya aldı. Benim menajerim görüştü. Bazı Rumen oyuncular kısa süreli oynadı, bazıları uzun oynadı.  iyi oynayanlar yardı kötü oynayanlar vardı. Eski isimlerden Hagi, Popescu çok iyi performanlar gösterdi onlar büyük isimler Romanya için. Ben de onlarla aynı perfromansı göstermeyi diliyorum. Fotoğraf uzun zaman önce çekilmiş bir fotoğraftı ve bunun bir önemi yok şu an"

"Çok farklı takımlarda oynama şansı buldum. En büyük özelliğim kendi oyunumu düşünüp öyle konsantre olmam. Benim sırrım, çok çalışmaktan geliyor ve her gün daha fazlasını yapmaya çalışırım. Burada hocanın isteklerini yapmaya çalışacağım"

Denayer: "Öncelikle taraftara teşekkür etmek istiyorum. Burada bana iyi davranılması ve bundan dolayı kaynaşma oldu. Solda oynamak benim tercih değil ama teknik direktör böyle karar verirse neden olmasın. Tudor ile ilgili farklı bir stili var. Daha ofansif ve daha baskıcı bir sistemi var. Diğer hocalara göre farklı bir sistemi var"

Carrrasso: "O dönem içinde bir çok teklif aldım. Detaylara şimdi girmeyeceğim. Önemli olan Galatasaray'da olmam. (Daha önce teklif gelmiş 2.2 milyon euro kabul edilmemiş) Uzun bir kariyerim oldu. 18 yıl boyunca profesyonel oynadım. Galatasaray'a gelişim üç yılı buldu. Bende takım nereye giderse bende onlarla olacağım"

HABER YORUMLARI