3 Temmuz'dan sonra ilk kez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti. Aziz Yıldırım ile tokalaşan Erdoğan, Kulüpler Birliği ile toplantısının ardından Fenerbahçe heyeti ile görüşecek.
3 Temmuz'dan sonra ilk kez
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti. Aziz Yıldırım ile tokalaşan Erdoğan, Kulüpler Birliği ile toplantısının ardından Fenerbahçe heyeti ile görüşecek.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kulüpler Birliği Vakfı'na üye 18 Süper Lig kulübünün başkan ve yöneticilerini kabul etti.Saat 16.40'ta başlayan kabule, FenerbahçeBaşkanı Aziz Yıldırım da katıldı. Erdoğan ve Yıldırım, 3 Temmuz 2011'deki şike sürecinden sonra ilk kez bir araya gelmiş oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği toplantısının ardından, Şike Davası'nda hapis yatan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticiler Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, tutuksuz yargılanan Ali Yıldırım ve kulüp genel sekreteri Mahmut Uslu ile özel bir görüşme yapacak.

Erdoğan'ın bu toplantıda, 'Şike operasyonu' ile ilgili sarı lacivertli yöneticilerin görüşlerini dinleyeceği ifade edildi. 3 Temmuz 2011'de başlayan Şike Davası sürecinde silahlı terör örgütü kurmak ve şike suçlaması ile cezaevine konulan başkan Aziz Yıldırım ve bazı yöneticiler daha sonra davanın yeniden görülmesi üzerine beraat etmişler, ardından da kumpas davası açmışlardı. Bu kapsamda çok sayıda kişi de tutuklanmıştı.