Cristiano Ronaldo Türkiye'ye neden geliyor? Sebebi belli oldu

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Türkiye'ye neden geldiğini açıkladı.
Cristiano Ronaldo Türkiye'ye neden geliyor? Sebebi belli oldu
Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Türkiye'ye neden geldiğini açıkladı.

Türk futbolunun eski hakemlerinden Ahmet Çakar, Periscope'ta gündemi değerlendirdi. Sporcope'un Periscope hesabında yayınlanan "Ahmet Çakar'la Sansürsüz" yayınında birçok konu ile ilgili özel açıklamalarda bulunan Ahmet Çakar, 30 Mart'ta Türkiye'ye geleceği açıklanan Cristiano Ronaldo'nun niçin böyle bir karar aldığını açıkladı.

İşte Ahmet Çakar tarafından açıklanan, Cristiano Ronaldo hakkındaki gerçekler;

"Cristiano Ronaldo ne demek? Cristiano Ronaldo çabukluk demek. Ronaldo ne demek? Ronaldo hız demek. Bizim Türkiye'de hangi konularda hız ve çabukluğa ihtiyacımız var? İnternet... Demek ki Ronaldo'nun da Türkiye'ye gelişinin altında yatan sebep bu. Ronaldo, Türkiye'ye Türk Telekom için geliyor. Bunu da buradan açıklıyorum" dedi.

Real Madrid'in Dünyaca ünlü futbolcusu Ronaldo Türkiye'ye geliyor. Portekizli futbolcunun yer aldığı reklamlar günlerdir televizyonlarda dönüyor.

Çok yakında 4.5G ağının ülkemizde kullanıma açılmasından önce GSM operatörlerinden sürprizler geleceği tahmin ediliyor.

30 Mart'ta ülkemize gelecek olan Cristiano Ronaldo'nun kim için geldiği veya hangi şirket için geldiği merak ediliyor. #ronaldoyahızlazım hashtag ile reklam kampanyası başlatan operatörün kim olduğu gizemini korumaya devam ediyor.

Ronaldo? Türk Telekom mu? Turkcell mi? Vodafone mu? getiriyor diye merak eden izleyicilerin merakı çok yakında giderilecek. 1 Nisan tarihinde geçilecek olan 4.5G teknolojisi öncesinde reklam kampanyaları da artmaya başladı.

İşte o yeni reklam:

Ronaldo'nun gelme nedeni ve diğer detayların hepsi çok yakında belli olacak. Reklamın ayrıntıları izleyicileri meraklandırmaya devam ediliyor.

İnternet ortamında bir çok kişi bu reklamın Turkcell'e ait olduğunu belirtiyor.

Portekizli futbolcu daha önce Yıldırım Demirören'in sahibi olduğu Demirören AVM'nin açılışı için 2011 yılında Türkiye'ye gelmişti.