Conte'nin rüya kadrosu!

SPORCOPE DIŞ HABERLER - İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin yeni teknik patronu Antonio Conte, transfer çalışmalarına şimdiden başladı.
Conte'nin rüya kadrosu!
SPORCOPE DIŞ HABERLER - İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin yeni teknik patronu Antonio Conte, transfer çalışmalarına şimdiden başladı.

İtalyan teknik adamın yakından takip ettiği isimler üzerine üç farklı kadro çıkaran İngiliz basını, farklı ihtimalleri masaya yatırdı. Ada medyası, çıkardığı 3 farklı kadroya "Rüya", "Gerçekçi" ve "Joker" isimlerini verdi.

Bahsi geçen 3 farklı kadroya çeşitli oyuncular dahil edilirken, bazı isimler ise gözden çıkarıldı. Ancak Courtois, Zouma ve Willian üçlüsünün tüm kadrolarda yer alması Conte'nin vazgeçilmezleri arasında olacakları şeklinde yorumlandı.

Rüya Kadro'nun ileri ucunda İbrahimovic ve Icardi görev alırken; orta alan Pogba, Willian, Vida ve Pjanic dörtlüsünden oluştu. Savunma hattında Azpilicueta, Zouma, Bonucci ve Florenzi'nin bulunduğu takımın kalesini ise Courtois koruyor.

[caption id="attachment_54471" align="alignnone" width="254"]DreamCFCXI Rüya Kadro: 4-4-2[/caption]

Gerçekçi Kadro'da ilk değişiklik forvette başlıyor. İbrahimovic'in Costa ile yer değiştirdiği hücum hattı Diego Costa - Icardi ikilisinden oluşuyor. Orta sahada Cuadrado, Nainggolan, Allan ve Willian'ın yer alırken geri dörtlüde ise Azpilicueta, Zouma, Manolas ve Ivanovic bulunuyor. Gerçekçi Kadro'nun kalecisi de yine Courtois.

[caption id="attachment_54472" align="alignnone" width="254"]RealisticCFCXI Gerçekçi Kadro: 4-4-2[/caption]

Joker Kadro ise adından da anlaşılacağı üzere biraz daha mütevazı isimlerden kurulu. Forvet ikilisi Diego Costa ve Zaza, orta alan beşlisi Kenedy, Kante, Fabregas, Pjanic ve Willian, savunma üçlüsü Zouma, Terry ve Marquinhos'tan oluşuyor. Joker Kadro'nun eldiveni ise Rüya Kadro ve Gerçekçi Kadro'da olduğu gibi yine Courtois.

[caption id="attachment_54473" align="alignnone" width="254"]WildcardCFCXI Joker Kadro: 3-5-2[/caption]