Çizme'den 43 oranlık kupon

105 | Carpi - Roma
Çizme'den 43 oranlık kupon
105 | Carpi - Roma
Spallaetti'nin gelişinin ardından çıkışa geçen ve son 3 maçını kazanan Roma, Carpi karşısında net favori. Gollü maçların takımı Roma, en düşüşte olduğu dönemde gollü maçlar oynadı. Carpi ise düşme potasından çıkmaya çalışıyor ancak işleri gerçekten çok zor. Evinde etkili maçlar da çıkarabilen Carpi'nin etkisiyle maçta karşılıklı gol olma ihtimali yüksek görünüyor.
Tahmin: KG Var - 1.65

108 | Empoli - Frosinone
Orta sıra ekibi Empoli ve düşme potasındaki Frosinone'nin kapışmasında favori olan taraf Empoli. Zaman zaman özellikle güçlü rakiplerine karşı gerçekleştirdiği direnişle adından söz ettiren Empoli, deplasmanda daha başarılı bir ekip. Frosinone ise ligin en çok gol yiyen takımı. 24 maçta 50 gol yemiş durumdalar. Empoli son 5 maçtır kazanamıyor. Frosinone ise 5 maçta tek galibiyet elde etti. Formsuz iki ekibin mücadelesinde en mantıklı tercih 2-3 gol olarak görülüyor.
Tahmin: Toplam Gol Sayısı 2.3 - 1.75

122 | Chievo - Sassuolo
İki orta sıra ekibinin kapışmasında maçı kimin kazanacağı merakla bekleniyor. Büyük takımlara karşı deplasman performansıyla adından söz ettiren Sassuolo, 6 maçtır galibiyet elde edemiyor. Evinde daha fazla puan toplamalarına hızlı hücuma yatkın oyuncuları sayesinde dış sahada da etkililer. Chievo ise son 5 maçta sadece geçtiğimiz hafta Torino'yu mağlup edebildi. Evinde 8 maçtır kazanamayan Chievo'nun Sassuolo'yu konuk ettiği maçta en mantıklı tercih beraberlik olacak.
Tahmin: Maç sonu beraberlik - 2.80

133 | Juventus - Napoli
İtalya'da sezonun en kritik maçında Juventus ile Napoli karşılaşacak. Napoli Juventus ile arasında 2 puanlık farkla zirvede bulunuyor. İki takım da oldukça formda. Juventus, ligde 14 maçtır üst üste kazanıyor. Siyah beyazlılar Avrupa'nın en formda ekibi konumunda. Napoli ise ligin en çok gol atan takımı. Deplasmanda da 4 maçtır kazanıyor. Aynı zamanda iki ekip de sezonun en az gol yiyen ekipleri.

Maçla ilgili en çok dikkat edilmesi gereken nokta Juventus'un sakatları. Chiellini'nin yokluğunda Juventus'un 3-5-2'den 4-4-2'ye dönmesi bekleniyor. Durdurulması zor iki ekibin karşılaşmasında oranlarda favori Juventus ancak sonucu önceden kestirilmesi zor bir maç olacak. En mantıklı tercih yine gollere yönelik olacak.
Tahmin: Karşılıklı Gol Var - 1.60

136 | Milan - Genoa
Serie A'da üst sıralarda bulunan 5 takımın arasına girmeye çalışan Milan, düşme potasına girmemeye çalışan Genoa'yı ağırlayacak. Sezonun ilk yarısındaki maçta Genoa sahasında Milan'ı 1-0 mağlup etmişti. Evinde bu sezon daha başarılı maçlar çıkartan Milan, net favori. Form durumlarında ise 8 resmi maçtır kaybetmeyen Milan'a karşılık son 5 maçında 1 galibiyet alabilen Genoa olacak. Sezonun genelinde istikrarsız olmalarına ve sezon içerisinde bu tip maçlarda sürpriz puan kayıpları yaşayan Milan'ın bu maçı kazanacağını değerlendirebiliriz.
Tahmin: Milan kazanır - 1.50

141 | Palermo - Torino
Düşme potasından uzak kalmaya çalışan iki ekibin mücadelesinde favori Torino. Son 5 maçtır kazanamayan konuk ekip, çıkışa geçmek için çareler düşünüyor. Palermo da son 5 maçında sadece 1 galibiyet alabildi. Palermo savunmadaki sorunlarını çözemediği için puan almakta zorlanıyor. Torino, transfer döneminde önemli takviyeler yaptı ve artık bu meyveleri toplamak istiyor. Sezonun ilk devre maçında Torino 2 kırmızı karta rağmen rakibini 2-1 mağlup etmişti. Bu maçın tahmininde ise benim önerim az gol olacağı yönünde.
Tahmin: 2,5 ALT - 1.50

141 | Sampdoria - Atalanta
Galibiyete hasret iki takımın mücadelesi ilginç bir mücadeleye sahne olacak. Sampdoria 6 resmi maçtır, Atalanta ise 9 maçtır kazanamıyor. İki takım da kazanmak için elinden geleni yapacak. Transfer döneminde Sampdoria en golcü oyuncusunu Inter'e gönderirken Atalanta'nın golcülerinden German Denis ülkesine döndü. Maçla ilgili tahminlerde ise beraberlik ile konuk ekibin oranı eşitlenmiş görünüyor. Biz de tercihlerimizde bu ihtimali değerlendirebiliriz.
Tahmin: Maç sonu beraberlik - 2.90

143 | Udinese - Bologna
Udinese son 6 maçını kazanamayarak her geçen hafta düşme hattına adım adım yaklaştı. Gol atmakta zorlanıp ligin en çok gol yiyen ekiplerinden biri olan Udinese deplasmanda daha fazla puan topladı. Golcülerinin formsuzluğu en büyük handikapları. Bologna ise Udinese'ye göre sıraladam bir galibiyet fazlasıyla orta sıralarda bulunuyor. Şimdilik halinden memnun olan Bologna, maça kaybetmemek için çıkacak ancak Udinese maç içerisinde yakalayabileceği pozisyonları daha rahat değerlendirebilecek bir ekip. Puana daha çok ihtiyaçları var. Maçın belirli bir gol sınırının üzerine çıkmayacağını düşünebiliriz.
Tahmin: 2,5 ALT - 1.45

155 | Fiorentina - Inter
Ligin üst sıralarını yakından ilgilendiren mücadele nefesleri kesecek. Bir dönem liderlik koltuğuna oturan iki ekip de geçtiğimiz haftayı beraberlikle tamamladı. Sıralamada Fiorentina, Inter'in 1 puan önünde bulunuyor. Yenilen ekip zirve takibi yolunda büyük darbe yiyecek. Sezonun ilk yarısında oynanan maçında Fiorentina deplasmanda 4-1 kazanmıştı. Ligin en golcülerinden Fiorentina, Inter ağlarına kesin gol atacaktır. Düşüşteki Inter'in neler yapabileceği kestirilemiyor. En garantili tercih yine iki takımın da gol atabileceği yönünde olacaktır.
Tahmin: Karşılıklı Gol Var - 1.60

İdeal Kupon
136 Milan - Genoa | 1 - 1.50
105 Carpi - Roma | KG Var - 1.65
108 Empoli - Frosinone | Toplam Gol Sayısı 2.3 - 1.75
155 Fiorentina - Inter | KG Var - 1.60
Toplam Oran: 6,93

Sürpriz Kupon
133 Juventus - Napoli | 1 - 1.85
122 Chievo - Sassuolo | MS Beraberlik - 2.80
141 Palermo - Torino | MS Beraberlik - 2.90
143 Udinese - Bologna | MS Beraberlik - 2.90
Toplam Oran: 43,56