Chedjou hatalarını bildiği söyledi ve özür diledi

Galatasaraylı futbolcu Aurelien Chedjou, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'la 2-2 berabere kaldıkları maçta takımının yediği gollerde hatası olduğunu belirterek, sarı-kırmızılı taraftarlardan özür diledi.
Chedjou hatalarını bildiği söyledi ve özür diledi
Galatasaraylı futbolcu Aurelien Chedjou, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'la 2-2 berabere kaldıkları maçta takımının yediği gollerde hatası olduğunu belirterek, sarı-kırmızılı taraftarlardan özür diledi.Galatasaraylı futbolcu Aurelien Chedjou, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'la 2-2 berabere kaldıkları maçta takımının yediği gollerde hatası olduğunu belirterek, sarı-kırmızılı taraftarlardan özür diledi.

Sarı-kırmızılıların Kamerunlu stoperi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''Taraftarlardan özür dilemek istiyorum. Takım arkadaşlarımın mükemmel işini yaptığım 2 hatayla mahvettim. Çok özür dilerim. Gelecek maçlarda daha iyi olacağım. En büyük Cimbom.'' ifadelerini kullandı.
DERBİ OLAYSIZ BİTTİ

Yaklaşık 5 yıl aranın ardından deplasman yasağının kalktığı derbi maç olaysız bir şekilde tamamlandı.

Beşiktaş'ın ev sahipliğinde, Vodafone Arena'da oynanan ilk derbiye Galatasaraylı taraftarlar da geldi. Stada sorunsuz bir şekilde gelen sarı-kırmızılı taraftarların ayrılışı da sıkıntısız oldu. Karşılaşmadan sonra Galatasaraylı taraftarlar güvenlik kontrolü altında toplu şekilde Taksim'e götürüldü. Taraftarlar buradan sorunsuz bir şekilde dağıldı.

Derbide iki takım yöneticileri de dostluk görüntüleri verdi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek derbiyi yan yana izledi. Maçtan sonra siyah-beyazlı yetkililer, başkan Özbek ve sarı-kırmızılı yöneticileri stattan uğurladı.AA