Cenk Tosun transferini İngilizler açıkladı! Rekor bonservis...

Cenk Tosun'un Everton transferi kesinleşti. Londra'ya transfer görüşmeleri yapmak için giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Evertonlu yöneticilerle Cenk Tosun'un transferi konusunda anlaştı. Siyah-Beyazlı kulüp bu transferden 25 milyon Euro kazanacak.
Cenk Tosun transferini İngilizler açıkladı! Rekor bonservis...
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman İngiliz ekibinden 30 milyon Euro talep ediyordu ve pazarlıklar kıran kırana devam ediyordu. Dün gecen Türkiye saatiyle 23.00'te son aşamaya gelindi ve taraflar 25 milyon Euro'ya el sıkıştı.Açıklama an meselesi

Everton ısrarla istediği Cenk Tosun transferinde mutlu sona ulaştı. İngiliz ekibinin transferi 24 saat içinde açıklaması bekleniyor. Cenk geçtiğimiz günlerde İngiltere'ye giderek sağlık kotrolünden geçmişti.En pahalı transfer olacak!

25 milyon Euro karşılığında Everton'un yolunu tutacak Cenk Tosun, Türkiye'den yurt dışına transfer olan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek. Golcü futbolcu Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a bedelsiz olarak transfer olmuştu. (Fanatik)


İngilizler açıkladı

İngiltere'nin ünlü medya kurumlarından BBC ise Cenk Tosun için Beşiktaş'ın Everton ile 27 milyon pound karşılığında anlaştığını duyurdu.

HABER YORUMLARI