Causic ve Boffin serbest kalabilir

Causic ve Boffin serbest kalabilir


Eskişehirspor başkanını hala seçemezken takımda ise yaprak dökümü sürüyor. Ali Şaşal ve Hadzic'in ardından Goran Causic'e ödeme yapılmazsa serbest kalabilir. Boffin için süre ise Çarşamba günü doluyor.

Causic serbest kalabilir
Küme düşen Eskişehirspor da bir türlü karabulutlar dağılmıyor. Geçtiğimiz gün yapılması planlanan seçimde kimse başkanlık için aday olmadı ve yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle kongre 11 Haziran'a ertelendi. Bu krizin yanı sıra Siyah Kırmızılı ekipte durdurulamayan bir ayrılı rüzgarı yaşanıyor. Hadzic'in ayrılmasının ardından Causic'e ödeme yapılmazsa Sırp futbolcu serbest kalacak.Boffin'in süresi Çarşamba doluyor


Goran Causic'e 500 bin TL ödenmezse futbolcu bonservisiz serbest kalıyor. Yönetimin kaynak arayışlarında olduğu ancak bir türlü bu kaynağı bulamadığı öğrenildi. Ayrıca bir diğer tehlike ise Eskişehirspor kalesini 4 sezondur koruyan Boffin'e Çarşamba gününe kadar 200 bin TL para yatırılması gerekiyor. Eğer bu futbolculara ödeme yapılmazsa Eskişehirspor dönülmez bir çıkmaza girecek.

Kaynak : anadolugazetesi.net