Çarşı yine yaptı yapacağını!

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Akhisar Belediyespor deplasmanına giden Beşiktaş ve taraftar grubu Çarşı, Akhisar'da çok anlamlı bir ziyarette bulundu.
Çarşı yine yaptı yapacağını!
Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Akhisar Belediyespor deplasmanına giden Beşiktaş ve taraftar grubu Çarşı, Akhisar'da çok anlamlı bir ziyarette bulundu.Lig'in 4. haftasında Akhisar deplasmanına giden siyah-beyazlı ekibin taraftarları Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Er Ahmet Tezcan'ın ailesini evinde ziyaret etti.

Şehit Jandarma Er Ahmet Tezcan'ın da koyu bir Beşiktaş taraftarı olmasından dolayı anne Berna ve baba Himmet Tezcan, Çarşı Grubu'nun ziyaretini anlamlı buldu.

Beşiktaş Çarşı Grubu adına konuşan Zafer Güroğlu, "Bizim için bugün oynanacak olan Akhisar ile Beşiktaş maçından daha önemli şehidimiz. Bizler için her zaman önemli olan maçlarda dostlukların kazanmasıdır. Bugün maç için gelmek isterdik ancak bu ziyaret bizim için maçtan daha önemli oldu. Biz 2 otobüs Beşiktaş Çarşı Grubu olarak vatanı, bayrağı için şehit olan Ahmet kardeşimizin evini ziyaret ederek anne ve babasına başsağlığı dileyerek acılarını paylaştık. Şehidimize Allah'tan rahmet geride kalan ailesine de başsağlığı dileriz, mekanı cennet olsun" dedi.


AMK Spor