Bruma'dan transfer açıklaması

Sezon başında Galatasaray'dan Real Socidead'a kiralık giden Bruma, Portekiz basınına geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Bruma'dan transfer açıklaması
Sezon başında Galatasaray'dan Real Socidead'a kiralık giden Bruma, Portekiz basınına geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"Kulüp aramıyorum"
Real Sociedad'da kiralık forma giyen Bruma kendisine kulüp aradığı iddialarına,"Ben profesyonel bir futbolcuyum ve kulüp aramıyorum. İstediğim tek şey oynamak, kendimi geliştirmek ve takımım Real Sociedad'a odaklanmak." cevabını verdi.

"Portekiz'e dönmeye kapım açık"
Sporting Lisbon ve teknik direktör Jorge Jesus hakkında da açıklamalarda bulunan Bruma,"Jorge Jesus dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri ve her zaman onunla çalışmak istemişimdir. Eminim bir gün onunla çalışma şansına erişeceğim ve bu benim için çok iyi olacak. Portekiz'de oynamaya kapım her zaman açıktır" ifadelerini kullandı.

"Hayallerim büyük"
Genç yıldız gelecekte kariyerini La Liga'da sürdürmek istediğini belirterek "Kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Hayallerim büyük ve bir gün Real Madrid, Barcelona veya Atletico Madrid forması giymek hayalim. Bunu yapmak kolay değil her gün daha fazla ve daha iyi çalışmam lazım. Şu an şimdiki takımıma odaklanmış durumdayım. Oynuyorum ve bu beni tatmin ediyor. Benim için de önemli olan bu." şeklinde konuştu.

2012-2013 sezonun başında 10 milyon euro transfer bedeliyle Sporting Lisbon'dan Galatasaray'a kiralanan Bruma, sezon başında 1,9 milyon euro kiralama bedeli ve 7,25 milyon euroluk satın alma opsiyonuyla La Liga ekiplerinden Real Sociedad'a kiralanmıştı. Real Sociedad formasıyla bu sezon 15 maça çıkan Bruma henüz ağları sarsmayı başaramadı.