Bruma'dan Fenerbahçe'ye mesaj!

Galatasaray'ın Portekizli genç yıldızı Armindo Bruma, Fenerbahçe derbisi öncesinde kendine güveniyor.
Bruma'dan Fenerbahçe'ye mesaj!
Galatasaray'ın Portekizli genç yıldızı Armindo Bruma, Fenerbahçe derbisi öncesinde kendine güveniyor.

Derbi çalışmalarına milli takım kampında olması sebebiyle geç katılanlardan biri olan genç futbolcu, kritik mücadeleye yüzde yüz hazır olduğunu gösterdi.

Son derece istekli olan ve hocası Riekerink'le yaptığı görüşmede pazar gününü iple çektiğini bildiren Bruma, takımda kendisine ağabeylik yapan Sneijder'den de "Senin maçın geldi" sözlerini işiterek tam destek aldı.

Takım arkadaşlarına Fenerbahçe maçlarında henüz bir şey yapamadığını hatırlatan Bruma, "Beşiktaş'a karşı iyi maçlar çıkardım ama. Fenerbahçeliler beni daha tanımadı. İşte şimdi tam zamanı, onlar da gerçek Bruma'yı görecekler" ifadelerini kullandı.

BONSERVİSİ 25 MİLYON TL

Öte yandan Bruma'nın Galatasaray'daki geleceğiyle ilgili de önemli gelişmeler yaşandı. Portekizli futbolcuyu elinden kaçırmak istemeyen ve bu sebeple menajeriyle görüşmeler başlatan sarı-kırmızılı yönetim, sözlü anlaşma sağladı. Genç futbolcunun menajerine devre arasında yeni sözleşme imzalayacaklarını bildiren yönetimin, kontratta serbest kalma miktarını 25 milyon avro olarak belirleyeceği ifade edildi.

KAYNAK:TÜRKİYE