Bruma'dan Beşiktaşlıları kızdıracak açıklama

Galatasaray'ın genç futbolcusu Bruma, dün akşam Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Benfica - Beşiktaş maçı hakkında görüş bildirdi. Benfica'nın kazanmasını istedi..
Bruma'dan Beşiktaşlıları kızdıracak açıklama
Galatasaray'ın genç futbolcusu Bruma, dün akşam Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Benfica - Beşiktaş maçı hakkında görüş bildirdi. Benfica'nın kazanmasını istedi..Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam oynanan Benfica 1–1 Beşiktaş maçı öncesinde, Galatasaray'ın Portekizli genç yıldızı Bruma açıklamalarda bulundu.

Amkspor'un haberine göre Portekiz basınına konuşan Sarı kırmızılıların 21 yaşındaki kanat oyuncusu, Benfica'nın kazanmasını istediğini belirterek şunları söyledi:

"Beşiktaş büyük bir ekibe sahip. Büyük bir yatırım yaparak takımını güçlendirdi. Zorlu bir maç olacaktır ancak ben Benfica'nın kazanmasını istiyorum.

Benfica da kaliteli bir kadrodan oluşuyor. Çok kaliteli oyunculara sahip ve bu sezon da takviye yaptılar. Estadio de Luz'da oynuyorlar ve burası fantastik bir atmosfere sahip bir yer. Beşiktaş daha önce bu tür statlarda maçlar oynamış olsa bile onlar için zor bir karşılaşma olacak."