Beşiktaş'ta Gökhan İnler sesleri!

SPORCOPE DIŞ HABERLER - Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta gündeme gelen son isim, Leicester City'de kadro dışı kalan Gökhan İnler oldu.
Beşiktaş'ta Gökhan İnler sesleri!
SPORCOPE DIŞ HABERLER - Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta gündeme gelen son isim, Leicester City'de kadro dışı kalan Gökhan İnler oldu.

İsviçre basınının önde gelen kuruluşlarından olan Blick, siyah beyazlı ekibin, 32 yaşındaki deneyimli oyuncu ile görüşme halinde olduğunu öne sürdü. Haberde ayrıca, Beşiktaş'ın son transferi Adriano ile Gökhan İnler'in menajerinin aynı kişi olmasına da dikkat çekti.

Deneyimli oyuncunun menajeri Dino Lamberti ile Beşiktaş'ın masaya oturduğunu iddia eden Blick, Adriano transferi sayesinde kurulan iyi ilişkilerin Gökhan İnler'in transferini kolaylaştıracağını ve belirlenen bonservis bedelinin 3 milyon avro olduğunu satırlarına taşıdı.

Türkiye'nin son dönemde yaşadığı zor sürece de değinilen haberde, Gökhan İnler'in güvenlik konusunu da göz önünde buludurarak bir karar alma niyetinde olduğunun altı çizildi.

BEŞİKTAŞ'I TAVSİYE ETTİ


Öte yandan Blick'te köşeyazarlığı yapan, bir dönem Galatasaray forması da giymiş olan Türk asıllı İsviçreli eski futbolcu Kubilay Türkyılmaz, Gökhan İnler'e Beşiktaş'a gitmesini tavsiye etti.

Türkyılmaz, "Gökhan için İstanbul'a gitmek bir opsiyon. Bu Beşiktaş olur ya da Galatasaray olur ancak eve geri dönüş gibi düşünülebilir. Beşiktaş, Gökhan İnler için iyi bir tercih olacaktır. Beşiktaş'ın kadrosu güçlü ve önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaklar. Giderek de güçleneceklerdir" ifadelerini kullandı.

Screenshot_4

"ARADIĞI İLGİ VE SEVGİYİ ORADA BULACAKTIR"


Beşiktaş'ı İtalyan devi Napoli'ye benzeten Türkyılmaz ayrıca, "Beşiktaş'ı tercih etmek, 2018 Dünya Kupası için de Gökhan'a kapı açacaktır. Beşiktaş, Napoli gibi bir takım. Gökhan da Napoli'de oynadığı dönemde kariyerinin en iyi zamanlarını yaşıyordu" şeklinde konuştu.

Türkyılmaz son olarak ise, "Gökhan taraftarlar ile yakın ilişki kurmak istiyorsa Türkiye harika bir tercih. İstediği sevgi ve ilgiyi ona orada göstereceklerdir" dedi.