Beşiktaş'ın Vodafone Arena'daki ilk maçı öncesi yönetimden 2 uyarı

Beşiktaş Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Bursaspor ile saat 20.00'de yapımı tamamlanan stadı Vodafone Arena'da karşılaşacak.
Beşiktaş'ın Vodafone Arena'daki ilk maçı öncesi yönetimden 2 uyarı
Beşiktaş Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Bursaspor ile saat 20.00'de yapımı tamamlanan stadı Vodafone Arena'da karşılaşacak.

Karşılaşma öncesinde Beşiktaş yönetimi, resmi internet sitesi aracılığı ile maça gidecek taraftarlara iki duyuru yayınladı. Açıklamalarda taraftarların maça erken saatte gelmeleri önerilirken ulaşım hakkında da bilgiler verildi.

İşte Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamalar:

"Taraftarlarımızın Vodafone Arena'ya Bursaspor maçında ilk kez geleceklerini göz önünde bulundurarak; tribünleri, giriş kapılarını ve yönlendirmeleri anlatan stadımızın detaylı krokisini sizlerle paylaşıyoruz.

Taraftarlarımızdan tribün girişlerini kontrol etmelerini, maç günü kapılarda sorun yaşamaları için tedbirlerini almalarını önemle rica ederiz.

'ERKEN GELİN' AÇIKLAMASI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün aldığı ek tebdirler kapsamında yarın Beşiktaş-Bursaspor maçının oynanacağı Vodafone Arena'ya çıkan bazı yollar maç öncesi ve sonrası belli bir süreyle kapalı olacak.

Vodafone Arena'nın kapıları, bugün saat 16.00'dan itibaren taraftarlarımızın girişine açık olacak.

Beşiktaş – Bursaspor karşılaşmasını Vodafone Arena'da izleyecek taraftarlarımızdan, stada çıkan bazı yolların kapalı olacağını ve yoğunluk yaşanacağını göz önünde bulundurmalarını, herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için Vodafone Arena'ya erken saatlerde gelmelerini tavsiye ederiz.

TEK MAÇLIK KART DUYURUSU

Bu akşam Vodafone Arena'da oynanacak olan Beşiktaşımız ile Bursaspor'un karşı karşıya geleceği tarihi maça bileti olan ve Passolig Kartını henüz teslim almamış taraftarlarımız, bu mücadelede kullanacakları tek geçişlik kartlarını bugün saat 19.00'a kadar, Akaretler'deki Kulup Binamızda C Blok 5. Kattaki Kombine Merkezi'nden teslim alabilirler. Vodafone Arena gişelerinden passcard teslimatı yapılmayacaktır. Passolig kartı veya Passcardı olmayan taraftarların stat çevresine alınmayacağını belirtiriz."