Beşiktaş yüzde 90 bitirdi!

Beşiktaş yüzde 90 bitirdi!


Hürriyet gazetesinin haberine göre; Süper Lig'in ilk yarısını lider bitiren Beşiktaş, ara transfer döneminde kaleci transferi peşine düştü. Ospina, Boyko ve Mandanda isimleri basında geçmesine rağmen, siyah beyazlılar için Fransa'dan müjdeli haber geldi.

Marsilya'nın kalecisi Mandanda'nın menajerlik şirketi, "Mandanda yüzde 90 Beşiktaş'ta" haberlerini yalanlamadı. Şirket, "Görüşmeler çok olumlu şekilde sürüyor" dedi. Fransız file bekçisi, yıllığı 2 milyon Euro'dan 3 senelik mukavele istiyor.Beşiktaş, kaleci arayışını sürdürürken Marsilya'nın kalesini koruyan Steve Mandanda'nın menajerlik şirketi Beşiktaş ile görüşmelerin olumlu sürdüğünü açıkladı.
Fransız Foot01 isimli internet sitesine konuşan Classico Spor Menajerlik şirketi yetkilisi, Türkiye medyasında çıkan "Mandanda yüzde 90" haberlerini reddetmeyerek, "Beşiktaş'ın yaklaşımı çok iyi. Görüşmeler iyi bir şekilde sürüyor. Ancak henüz resmiyet kazanmış bir durum yok. Marsilya 1.5 milyon Euro istiyor, pazarlıklar sürüyor" dedi.
Fransa Milli Takımı'nın da yedek kalecisi olan 31 yaşındaki Mandanda'nın sözleşmesi haziranda sona eriyor. Mandanda, yıllık 2 milyon Euro'dan 3 yıllık mukavele istiyor. Beşiktaş ise, 1.5 milyon Euro ve 2+1 yıllık kontratta diretiyor.