Beşiktaş'tan bu teklifle Fenerbahçe'yi çileden çıkarttı!

Aykut Kocaman'ın çok istediği Jagos Vukovic transferinde devreye giren siyah-beyazlılar, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yeni bir transfer savaşı başlattı.
Beşiktaş'tan bu teklifle Fenerbahçe'yi çileden çıkarttı!
Jagos Vukovic'i kadrosuna katmak için Atiker Konyaspor yönetimiyle görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe'ye kötü haber geldi. Marcelo'nun Lyon'a transferinde büyük aşama kaydeden Beşiktaş, Vukovic transferinde devreye girdi. Stoper hattını genişletmek isteyen Şenol Güneş'in listesinde olan Vukovic'i Fenerbahçe'ye kaptırmak istemeyen siyah-beyazlı yönetim ilk teklifini yaptı.

İsmail Köybaşı ve Miroslav Stoch ikilisinden birini takasta kullanma teklifiyle başlayan görüşmelerde büyük aşama kaydeden Fenerbahçe, 1 milyon Euro'ya daha vererek transferi bitirmeye hazırlanıyordu. Ancak son anda devreye giren Beşiktaş yönetimi daha yüksek bir teklifle Atiker Konyaspor'un kapısını çaldı.

281153

Rus futbolcu Roman Neustadter'i yetersiz bulan ve satılması yönünde rapor veren Kocaman'ın listesinin en başında bulunan Vukovic'i kaptırmak istemeyen Fenerbahçe'nin nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.
HABER YORUMLARI