Beşiktaş, Napoli'ye Jilet gibi uçtu

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın oynayacağı Napoli maçı için İtalya'ya giderken, siyah beyazlıların hareketinden önce unutulmaz görüntüler yaşandı.
Beşiktaş, Napoli'ye Jilet gibi uçtu
Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın oynayacağı Napoli maçı için İtalya'ya giderken, siyah beyazlıların hareketinden önce unutulmaz görüntüler yaşandı.

Türk Hava Yolları bünyesindeki Anadolujet, filosunda bulunan Boeing 737-800 tipi uçağını Beşiktaş'ın renkleri olan siyah beyaza boyadı. Beşiktaş logosunun da yer aldığı uçak ilk uçuşunu siyah beyazlı takımla yaptı. Şampiyonlar Ligi'nde yarın Napoli ile karşılaşacak olan siyah beyazlı takım, İtalya'ya bu özel uçakla gitti.

Törende konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı şunları söyledi: "Türk Hava Yolları olarak bütün ekosistemimiz ile spora verdiğimiz destek her daim devam edecek. AnadoluJet markamızla gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği kapsamında, bundan böyle Beşiktaş'ın renkleri olan siyah beyaz ile donattığımız uçağımız, tüm kafileyi gidecekleri her yere uçuracak. Biz onları gidecekleri her yere uçuracağız, onlar da bizi zaferleriyle havaya uçuracak."Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise, Anadolujet ile yaptıkları anlaşmadan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Orman, "Bundan sonra tüm seyahatlerimize siyah beyazlı renklerle ve logomuzla donatılan uçağımızla gideceğiz ve umuyorum ki nice zaferlerden yine bu uçakla döneceğiz. Ayrıca tıpkı yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da bizi kendi kulüp otobüsümüz taşıyacak. Beşiktaş dünyanın her köşesinde örgütlenmiş, üzerinde güneş batmayan bir kurum ve en önemli varlığımız Beşiktaş'ın marka değeri" dedi.

Beşiktaşlı futbolcuların Nevzat Demir Tesisleri'nden Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareketinden önce siyah beyazlı kulübün Twitter hesabından yayınlanan fotoğraflar sosyal medyada büyük yankı yarattı.Siyah beyazlı futbolculara şık ve fit görünümleri nedeniyle sosyal medyadan büyük övgü yağdı.Beşiktaş Twitter hesabı bu fotoğrafları, "Futbolcularımız göz kamaştırıyor" mesajıyla yayınladı.

Bir taraftar bu fotoğrafın yanına 'jilet tayfa' diye not düştü.