Beşiktaş Milli Maç arasında boş durmuyor, hazırlık maçı ayarlandı

Beşiktaş'ta Kasımpaşa maçı hazırlıkları
Beşiktaş Milli Maç arasında boş durmuyor, hazırlık maçı ayarlandı
Beşiktaş'ta Kasımpaşa maçı hazırlıkları


Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında 4 Nisan Pazartesi günü Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından devam etti.BJK Nevzat Demir Tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanın başında teknik direktör Şenol Güneş, saha içinde oyuncularla kısa bir toplantı yaparken, daha sonra çalışmalara geçildi.

Oyuncular, pas ve taktik çalışmalarının ardından yarı sahada çift kale maç oynarken, şut çalışmasıyla antrenman sonlandı.

Siyah-beyazlı ekipte, milli takımlara giden İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup, Cenk Tosun, Olcay Şahan, Kerim Frei, Mario Gomez, Ricardo Quaresma, Atiba Hutchinson ve Denis Boyko ile Almanya'da operasyon geçiren Gökhan Töre antrenmana katılmadı.

Tedavileri süren oyunculardan kaleci Tolga Zengin, antrenman öncesi sahaya çıkmasına karşın, Şenol Güneş'le konuştuktan sonra salona geçti. Veli Kavlak ise takımdan ayrı koşu yaptı.

İdmana, milli takımlara giden futbolcuların yokluğunda, genç oyuncular Hamza Küçükköylü, Kaan Baysal, Sedat Şahintürk ve Yusuf Oyit de dahil edildi.

BEYLERBEYİ İLE HAZIRLIK MAÇI

Yarın sabah yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek Beşiktaş, saat 17.00'de ise tesislerde Spor Toto 3. Lig takımlarından Beylerbeyi ile bir hazırlık maçı yapacak.