Beşiktaş kombine bilet satışları

Beşiktaş kombinelerine büyük ilgi. Önümüzdeki sezon için satışa çıkarılan Beşiktaş kombineleri tükendi. tükenmek  Beşiktaş kombine bilet fiyatları ve kalan kombineler hakkında resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. 2016-2017 sezonu için 1903 adet kombinenin kaldığı açıklanmıştı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra tüm kombineler tükendi.
Beşiktaş kombine bilet satışları
Beşiktaş kombinelerine büyük ilgi. Önümüzdeki sezon için satışa çıkarılan Beşiktaş kombineleri tükendi. tükenmek  Beşiktaş kombine bilet fiyatları ve kalan kombineler hakkında resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. 2016-2017 sezonu için 1903 adet kombinenin kaldığı açıklanmıştı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra tüm kombineler tükendi.

Beşiktaş kombine bilet açıklaması

11 Nisan'da Bursaspor ile oynayacağımız karşılaşmayla yeni yuvamız Vodafone Arena'ya dönüş yapacağız. Yeni koltukların eklenmesi sonrasında dün tekrar satışa sunulan kombinelere taraftarlarımızın çok yoğun bir ilgisi oldu.

2016-17 sezonu için geçerli olan kombinelerden sadece 1903 adet kaldı. Büyük taraftarımıza gösterdiği bu ilgi ve destek için bir kez daha teşekkür ederiz.

2016-17 sezonu Vodafone Arena kombine fiyatları - TIKLA ÖĞREN


Beşiktaşlılar'ın daha güçlü kenetleneceği 11 Nisan'ı heyecanla bekliyor, taraftarlarımıza birlik ve beraberliğimizi bozmadan, tribünde küfür ve kötü sözden uzak durmalarını tekrar hatırlatıyoruz.

Son 1903 adet kombineleri www.passo.com.tr internet sitesinden online olarak satın alabilirsiniz.

Teşekkürler Büyük Beşiktaş Ailesi... Saygılarımızla,

Beşiktaş Kombine bilet 1903 bilet kaldı açıklamasının ardından kısa bir süre sonra bütün biletler tükendi.

Yenilenen fiyatlarla dün ve bugün taraftarlarımız kombinelere büyük ilgi gösterdi ve 2016-17 sezonu Vodafone Arena kombinelerinin tamamı satıldı.

Yeni yuvamız Vodafone Arena'da 11 Nisan'daki Bursaspor ve sonrasındaki Kayserispor ile Osmanlıspor karşılaşmaları için kombine sahibi taraftarlarımızın öncelikli bilet satın alma hakları bulunmaktadır. Bilet satışlarıyla ilgili detaylar daha sonra açıklanacaktır...

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaşımıza desteğini bir kez daha sergileyen, siyah-beyaz aşkıyla 11 Nisan'ı sabırsızlıkla bekleyen büyük taraftarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Taraftarlarımız ve camiamız ile kenetlenerek, nice zaferler yaşayacağımız Vodafone Arena'yı büyük bir gururla açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Gücünü taraftarından alan Beşiktaşımız, yuvasına dönüyor...

11 Nisan'da yeni yuvamız Vodafone Arena'da buluşmak dileğiyle...

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

 

Vodafone-arena-kombine

Beşiktaşlı taraftarlar Vodafone Arena Kombinelerine büyük ilgi gösterdi. Kulüpten yapılan açıklamada.

"Futbol Takımımızın 2016-17 sezonunda Vodafone Arena'da oynayacağı maçlar için kombineler, yenilenen fiyatlarla BJK Plaza C Blok'ta bulunan Kombine Kart Merkezi'nde ve passo.com.tr internet portalından satışa sunuldu.
Yeni mabedimiz Vodafone Arena'da Beşiktaşımızın zaferlerine tanıklık etmek isteyen binlerce taraftarımız, kombinelerin satışa çıkmasıyla birlikte BJK Plaza C Blok'ta bulunan Kombinet Kart Merkezi'ne akın etti.

Kombinelere sahip olmak isteyen taraftarlarımız, Kombine Kart Merkezi'nde uzun kuyruklar oluşturdu."

vodafone-arena-kombine-bilet2

besiktas-kombine-bilet

Satışlar Çarşamba günü başlamıştı

Vodafone Arena'da tribün koltuklarının dizilimi, ekstra koltuk eklenmesi ve eklenen koltukların kombine satış sistemine aktarılması gerektiğinden, satışlar bir süredir yapılamamaktaydı.

Tribün koltuklarının diziliminin tamamlanmasını takiben, yenilenen fiyatlarla satışlarımıza 23 Mart 2016 Çarşamba günü saat 10.00 itibariyle başlanacaktır.

Yenilenen Vodafone Arena Kombine Kart fiyatlarına aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

[caption id="attachment_48643" align="aligncenter" width="676"]vodafone-arena Vodafone Arena Kombine bilet[/caption]

Taksitli Kombine Alımı:
Denizbank BJK Bonus 6  Taksit,
Garanti Bankası Bjk Bonus 6 Taksit,
Vakıfbank BJK Taraftar Kart 3+6 Taksit
Tüm taksitli işlemlerde %5.70 vade farkı uygulanmaktadır.

Bir Kişi Toplam 5 Arkadaşı İçin Kombine Satın Alabilir
Bir kişi en fazla beş kombine alabilir. Kombine alımında seçilen beş koltuğa ilgili PASSOLİG kart sahibi beş kişinin TC Kimlik veya Pasaport numarasının tanımlanması zorunludur. Lütfen kombine satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce kombine tanımlanacak tüm taraftarların PASSOLİG kartı olduğundan emin olunuz.