Beşiktaş'ın 5 hedefi!

Eto'o girişimleri sırasında yaşanan büyük hüsran sonrası golcü transferi için listesindeki diğer isimlere yönelen Beşiktaş, dört koldan görüşmelerini sürdürüyor.
Beşiktaş'ın 5 hedefi!
Eto'o girişimleri sırasında yaşanan büyük hüsran sonrası golcü transferi için listesindeki diğer isimlere yönelen Beşiktaş, dört koldan görüşmelerini sürdürüyor. İşte Kartal'ın gündemindeki isimler ve son durumları…

JACKSON MARTİNEZ:Çin'e 42 milyon Euro'ya giden, yıllık maaşı 14 milyon Euro olan Kolombiyalı golcü için Beşiktaş, 6 aylık kiralama teklifinde bulundu. Menajer Ahmet Bulut'un daha önce de temas kurduğu bu futbolcudan 1-2 gün içinde olumlu veya olumsuz cevapalınması bekleniyor.
MARİO MANDZUKİC:Beşiktaş'ta menajerlerin önerisiyle gündeme gelen Mandzukic için görüşmelere start verildi. Beşiktaş oyuncunun şartlarını araştırıyor.
LOİC REMY:Yönetim, Remy ile temasa geçti. Crystal Palace'da kiralık olan Chelseali golcü, sakatlıklar nedeniyle sezonun ilk yarısında forma giyemedi. Golcü futbolcu, bu ay çalışmalara başladı.
DAVİE SELKE:21 yaşındaki futbolcu yönetime önerilen isimler arasında en dikkat çekici olanlardan biri. Bonservis bedeli 4 milyon Euro olan Selke'nin RB Leipzig ile 2020 yazına kadar sözleşmesi var.
LUCAS PRATTO:Atletico Mineiro'nun Arjantinli golcü için istediği 7 milyon Euro'luk bonservis bedelini düşünmeye çalışan Beşiktaş yönetimi, bir yandan da futbolcu ile temaslarını sürdürüyor.

JACKSONMARTİNEZ
15 MAÇ
4 GOL
2 ASİST
MANDZUKİC
MAÇ: 21
GOL: 5
ASİST: 2
LOİC REMY
MAÇ: 1
GOL: 0
ASİST: 0
DAVİE SELKE
MAÇ: 10
GOL: 2
ASİST: 1
LUCAS PRATTO
MAÇ: 47
GOL: 20
ASİST: 2

Kaynak: Sabah
 

 
HABER YORUMLARI