Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mario Gomez ve şampiyonluk açıklaması yaptı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sporda Şiddeti Önlemeye yönelik çalıştayda NTV Spor'un canlı yayınına katıldı.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mario Gomez ve şampiyonluk açıklaması yaptı
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sporda Şiddeti Önlemeye yönelik çalıştayda NTV Spor'un canlı yayınına katıldı.

Fikret Orman Beşiktaş'ın gündeminin sadece şampiyonluk olduğunu ve farklı haberlerle gündemi değiştirmeye çalışmanın bir anlamı olmadığını söyledi.

Orman ayrıca Mario Gomez'in basında çıkan 'Beşiktaş'tan ayrılmak istediğine' yönelik kulübe herhangi bir açıklama yapmadığını söyledi.

Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

"FENERBAHÇE'DE HAK ETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORDUR..."

"Öngörü yapmak istemiyorum. Beşiktaş tüm camiasıyla şampiyonluğa hedeflenmil vaziyette. Çok istiyoruz. Hak ettiğimizi de düşünüyoruz. Fenerbahçe ile rekabet ediyoruz, onlar da hak ettiklerini düşünüyordur. Kalan maçları kazanmak için çabalayacağız"

"CİN OLMADAN CİN ÇARPMAYA ÇALIŞIYORLAR"

"Kamuoyunu yönlendirmeye çalışıyorlar. Beşiktaş'ta transfer, Galatasaray üzerinden vs. ayıp şeyler bunlar. Büyük kulüpler büyük oyunculardan oluşur. Galatasaray da Beşiktaş da büyük kulüpler. Yönlendirmeler, cin olmadan cin çarpmalar. Galatasaray kaybedecekmiş, birileri transfer olacakmış. Bunlar olmaması gereken şeyler"

MARIO GOMEZ AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ Mİ?

"Beşiktaş bütün katmanları ile şampiyonluğa odaklanmış durumda. Bizde kalmak istediğini söylemiştir. Bizde kalmasını biz de istiyoruz. Bizde Türkiye'nin en iyi santraforu da var, Cenk Tosun. Oyuncuların Beşiktaş'ta oynamak istediklerini de görmemiz gerekiyor. Beşiktaş'ın gündemi şuanda bu değil. Galatasaray maçı, Osmanlıspor maçı ve Konya maçı bizim gündemimiz. İki hafta içerisinde bir seçimimiz var ve o bile gündemimizde değil. Gündemde şampiyonluk var. Beşiktaş'ı karıştırmak için gündem yaratmayı münasip bulmuyorum"