Beşiktaş antrenmanda gerilim yaşandı! O iki futbolcu...

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Kardemir Karabükspor ile 10 Eylül Cumartesi günü sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü. Antrenmanda iki futbolcu arasında gerginlik yaşandı.
Beşiktaş antrenmanda gerilim yaşandı! O iki futbolcu...
Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Kardemir Karabükspor ile 10 Eylül Cumartesi günü sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü. Antrenmanda iki futbolcu arasında gerginlik yaşandı.Milli takım kamplarından henüz dönmeyen Ricardo Quaresma ve Atiba Hutchinson'ın yanı sıra, tedavisi devam eden Aras Özbiliz antrenmana katılmadı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana kısa ve uzun pas çalışmalarıyla başlayan futbolcular, daha sonra minyatür kalede pasa dayalı hücum organizasyonları gerçekleştirdi.

Antrenmanın bir bölümünde pas alıp verme konusunda anlaşmazlık yaşayan Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup arasında tartışma çıktı.

Aralarından su sızmayan ikili, hararetli bir şekilde konuşurken, kısa bir süre içinde tatlıya bağlanan olayın ardından antrenman kaldığı yerden devam etti.Antrenmanın son bölümünde yapılan şut çalışmasında Olcay Şahan ile teknik direktör Şenol Güneş arasındaki iddiayı milli oyuncu kaybetti.Olcay'ın, sekiz oyuncunun atacağı şutlardan dördünün gol olması halinde tecrübeli teknik adamdan baklava istemesi üzerine gerçekleştirilen şut çalışmasında, sadece iki futbolcu vuruşları gole çevirince iddiayı Güneş kazandı.

Fanatik